صنعت کشاورزی "سینگ جیانگ "

سینگ جیانگ " از گرمای کافی و منابع زمینی غنی برخورداراست.مردم محلی با استفاده از مناطق دارای سرچشمه نسبتا خوب آب ، کشاورزی آبادی را خلق کرده اند . محصولات کشاورزی سینگ جیانگ عبارتند از گندم ، ذرت ، برنج . محصولات اقتصادی شامل پنبه ، چغندر ، ،گیاه رازک وغیره است. در این میان ، میزان تولید پنبه در چین جایگاه برجسته ای دارد. سینگ جیانگ نیز بزرگترین پایگاه تولید پنبه برای تولید پارچه است که میزان تولید آن بیش از 95 درصد میزان کل چین را دراشغال دارد و کیفیت آن قابل رقابت با پنبه مصر است .

سینگ جیانگ از شهرت سرزمین میوه ها برخوردار است. مساحت کشت میوه آن در چین نسبتا زیاد و انواع وکیفیت میوه ها آن نیز بسیار خوب است. میوه های عمده سینگ جیانگ عبارتند از انگور ، خربزه ، هندوانه ، سیب ، گلابی ، زرد آلو، هلو ، انار، گیلاس ، انجیر ، گردو ، بادام وغیره. در این میان ، انگور و هندوانه سینگ جیانگ دارای بوی ویژه بوده و میزان شیرینی آن بالا است.

ظرف سالهای اخیر ، کشاورزی در چین به تدریج به سوی صنعتی شدن توسعه یافته وزنجیره صنعتی شدن با دامنه نسبی شکل گرفته است که مواد خام آن شامل گوجه فرنگی ، چغندر ، هویچ ، گل کافیشه ، فلفل ،انگور و پنبه رنگی است .


صنعت کشاورزی "سینگ جیانگ "


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی