ین وی ون

ین وی ون

آقای "ین وی ون" خواننده ای با صدای بم از گروه آواز و رقص ستاد کل سیاسی ارتش چین و عضو انجمن موسیقیدانان و هنرپیشه درجه یک کشوری چین می باشد که از حقوق ویژه دولت چین بهرمند است.

"ین وی ون" نزد استاد "جین تیه لین" آوازخوانی را آموخت، خواندن وی با استفاده از برتریهای خوانندگان مشهور دیگر بسیار زیبا و گوشنواز بوده و مورد پسند مردم قرار گرفته است. ترانه های زیاد وی از جمله " سخن گفتن از ته دل" ، "یک دو سه چهار"، " دلتنگی برای خانواده"، "ماهیت نظامیان" و غیره در ارتش و میان مردم چین بسیار رایج است.

وی جمعاً 10 آلبوم تک خوانی را منتشر کرده و برای ده ها فیلم و سریال از جمله "امپراتور آخر"، "زندگی هائی دنگ"، "یانگ نائی وو و شائو بائی چای"، "کشورهای در دوران سلسله جوی شرقی"، "راهب هون یی"، "گوا لان این"، "کشور تائی پین" آواز خوانده است.

"ین وی ون" به نمایندگی از چین از بیش از 20 کشور و منطقه جهان مانند آمریکا، ژاپن، کانادا، فرانسه، آلمان و ایتالیا دیدار کرده و مورد تقدیر و استقبال تماشاگران داخلی و خارجی قرار گرفته است.

وی در سالهای اخیر در مسابقات موسیقی چین بارها جوایزی احراز کرده است که از جمله آنها می توان به مقام اول در سومین دوره مسابقات خوانندگان تلویزیونی سراسر چین در سال 1988، جایزه اول در مسابقات آوازخوانی ارتش چین در سال 1989، جایزه یکی از ده خواننده برتر چین در دومین دور مسابقات خواندن ترانه های فیلم و تلویزیون در سال 1990، جایزه گرامافون طلایی چین در سال 1992 ، جایزه طلایی آواز تلویزیونی چین در سال 2001اشاره کرد.


《"درخت بید کوچک"》اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی