یانگ هون جی

یانگ هون جی

آقای"یانگ هون جی" از خوانندگان مشهور عضو انجمن موسیقیدانان و انجمن درام نویسان چین است.

وی فوریه سال 1942 در شهر "دا لیان" استان "لیائو نینگ" متولد شد و از کودکی به آوازخوانی علاقه مند بوده است . سال 1962 ، وارد گروه تآتر اداره کل سیاسی ارتش بیجینگ شد. وی نزد استادان "لی منگ شیونگ" ، "یانگ هوا تانگ" و "شن سیانگ" آوازخوانی را آموخت.

"یانگ هون جی" از جوانی تمامی تئوری های کارشناسی موسیقی از جمله پیانو، علوم موسیقی، زبان ایتالیا و غیره را آموخت. این تلاش وی در موفقیتش تاثیرات تعیین کننده ای داشت.

سال 1979، "سیجی اوزاوا" رهبر موسیقی ژاپن برای نمایش موسیقی نهم سمفونی "بیسوون" با همکاری با گروه مرکزی موسیقی چین وارد این کشور شد. "یانگ" از میان دهها خواننده برجسته چین برای شرکت در این نمایش انتخاب شد و مورد تقدیر "سیجی اوزاوا" قرار گرفت. از آن به بعد، وی در کنسرتهای موسیقی و تآتر نقش های مهمی ایفا کرده و به موفقیتهای بزرگی نایل آمد.

وی جایزه "گل یخ" اپرای سراسر چین و جایزه "ون هوا" شورای دولتی را از آن خود کرده است. "یانگ هون جی" همواره در جشنواره ها و فعالیتهای مهم تلویزیون مرکزی و کانالهای تلویزیونی سراسر چین شرکت کرده و برای ده ها سینما و سریال ترانه هایی مانند سریال "داستان سه کشور" و "وداع از مسکو" خوانده و خاطرات عمیقی درذهن مردم برجای گذارده است.

《"جریان رودخانه یانگ تسه به شرق"》اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی