لیائو چانگ یونگ

لیائو چانگ یونگ

آقای"لیائو چانگ یونگ" از معدود خوانندگان مشهور چین است که اکنون در صحنه های بین المللی بسیار فعال می باشد.

وی از خانم"جو شیائو ین" کارشناس مشهور آموزش و پرورش موسیقی و "لو وی" خواننده مشهور چین آوازخوانی را آموخته و سال 1995 از انستیتوی موسیقی شانگهای فارغ التصیل شد و فوق لیسان موسیقی را گرفته است.

در سالهای اخیر، "لیائو" مکرراً جوایز بین المللی موسیقی را احراز کرده است. از سال 1996 تا سال 1997، وی به ترتیب در چهل و یکمین مسابقه بین المللی موسیقی "تولوس" فرانسه، مسابقه جهانی اپرای "دمینگو" و مسابقه بین المللی موسیقی "ملکه سونجا" نروژ مقامهای اول را از آن خود کرد که محافل موسیقی جهان را تکان داد. "ددمینگو" موسیقیدان مشهور جهان "لیائو" را بهترین خواننده با صدای میانه در جهان می داند.

در سالهای اخیر، "لیائو" به مناطق مختلف جهان سفر کرده و با همکاری با هنرمندان و گروه های موسیقی مهم کشورهایی مانند "آمریکا، فرانسه، ژاپن، استرالیا، انگلستان، سوئد ، نروژ ، آلمان و روسیه برنامه اجرا کرده است. "لیائو" اولین خواننده چین است که در تآتر واشنگتن به روی صحنه رفت. نمایش تآتر "شاعر مسافر" که وی با همکاری "دمینگو" در "فصل نمایش مرکز کندی سال 2000" اجرا نمود، موفقیتهای بزرگی حاصل کرده است. روزنامه واشنگتن پست همکاری وی با "دمینگو"را پوشش داده و "لیائو" را عالی ارزیابی کرد.

در اوایل سال 1998، وی به دعوت "دمینگو" در کنسرت سال نو توکیو با همکاری با دمینگو شرکت کرد. همین سال وی با همکاری با "جس کارکرس" کنسرت ویژه ای در سالن تآتر شهر شانگهای برگزار کرد. چندی نگذشت، وی در سالن موسیقی "کارنگیه" نیویورک تآتر "ماریا استواردا" را نمایش داد که بار دیگر تماشاگران نیویورکی سختگیر را تحت تأثیر گذارد. روزنامه نیویورک تایمز اجرای "لیائو" را عالی ارزیابی کرده و وی را یکی از بهترین خوانندگان با صدای بم در سالهای اخیر خواند.

به عنوان یک شاگرد مورد پسند "دمینگو" ، "لیائو چانگ یونگ" بارها برای نمایش به مناطق مختلف جهان سفر کرده است. وی با همکاری با موسیقی دانان مشهور جهان در نمایشها و جشنواره های زیاد شرکت کرد. سال 2002، وی در سالن موسیقی "کارنگیه" کنسرت تک خوانی برگزار کرد.

"لیائو" اکنون به عنوان استاد انستیتوی شانگهای و رییس رشته موسیقی این انستیتو است.

《"راه دادن برای آدم گرفتار"》اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی