جانگ یه

جانگ یه

خانم "جانگ یه" اهل استان "هو نن " در مرکز چین در محافل آوازخوانی چین یک خواننده توانا و مشهور محسوب می شود. وی سال 1991 در رشته موسیقی انستیتوی موسیقی چین نزد استاد "جین تیه لین" کارشناس مشهور آموزش و پرورش موسیقی چین تحصیل می کرد. سال 1995، فوق لیسانس موسیقی گرفت . اکنون وی در انستیتوی یاد شده تدریس می کند.

سال 1988، "جانگ یه" پس از ورود به محافل موسیقی در مسابقه خوانندگان جوان سراسر چین مقام سوم و در مسابقه خوانندگان برجسته جایزه طلایی را گرفت. بعد از آن ، وی در مسابقات مختلف موسیقی در داخل چین جوایز زیادی را از آن خود کرد. از میان آنها می توان به مقام دوم در مسابقات خوانندگان جام طبیعت در سال 1992، جایزه آواز برتر در شبنشینی عید بهار سال 1995، جایزه نقره ای چهارمین دور مسابقات آوازخوانی تلویزیونی چین و جایزه طلایی پنجمین دور مسابقات آوازخوانی تلویزیونی چین اشاره کرد.

"جانگ یه " در دوران تحصیل و نمایش خود همچنین در نمایشهای درام و تآتر نقش ایفا کرده و ترانه هایی برای فیلمها و سریالها خوانده است. علاوه براین، وی برای اجرای برنامه به کشورهای انگلیس، فرانسه، سوئیس، آلمان، سوئد، بلژیک، لوکزامبرگ، ژاپن و کشورهای آسیای جنوب شرقی و منطقه هنگ کنگ و مکائو چین سفر کرده و برنامه هایش مورد پسند مردم قرار گرفت.

"جانگ یه" در خواندن ترانه های با سبک های مختلف ملیتی مهارت دارد. صدای ویژه وی بسیار زیبا و گوشنواز است. برخی ارزیابان موسیقی کارهای وی را عالی می دانند.

《"ورود به عصر جدید"》اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی