سونگ جو این

سونگ جو این

خانم "سونگ جو این" تواناترین خواننده جوان معاصر چین است.

وی 27 ژوئن سال 1966 میلادی در روستای "ین تو جائی" شهرستان "گو جانگ" استان "هو نن" در مرکز چین متولد شد. ژوئیه سال 1981 به گروه بازیگران تأتر شهرستان پیوست . یک سال بعد وی وارد رشته موسیقی و رقص انستیتوی مرکزی ملیتی چین شده و در سال 1987 از آن فارغ التحصیل شد. اکتبر سال 1988، وی در مسابقه خوانندگان "جام جین لون" در شهر "چانگ شا" که انجمن موسیقیدانان چین برگزار کرد با خواندن ترانه ای با ویژگی ملیت "مائو" به عنوان "نرو برادر" جایزه طلایی را از آن خود کرد. سپس در جشنواره عید بهار در تلویزیون مرکزی چین، با خواندن ترانه ای با عنوان "سبد پشتی" شهرت زیادی کسب کرد. سال 1991 وی به گروه آواز و رقص بخش کل نیروی دریایی ارتش ملحق شد. اکنون وی بازیگر درجه یک کشوری بوده و از حقوق ویژه شورای دولتی بهره مند است.

صدای "سونگ جو این" رسا و گوشنواز است. وی در خواندن موسیقی های ملیتی از شیوه علمی آوازخوانی زیبایی استفاده کرده و سبک ویژه ای دارد.

ترانه های وی از جمله "سبد پشتی"، "روز خوش"، "عشق به چین"، "آواز زمین" ، "سربازان"، " برادر سرباز" و غیره زبانزد چینی ها در سراسر جهان بوده و دوستداران وی در چین زیادند.

سال 2000، اتحادیه فرهنگ چین لقب هنرپیشه برجسته در زمینه هنر و اخلاق به وی اعطا داد. همین سال وی جایزه برترین خواننده آوازهای ملیتی چین را از آن خود کرد. سال 2002، وی در سالن اپرای سیدنی و سال 2003 در سالن طلایی وین کنسرت تک خوانی را برگزار و موفقیتهایی حاصل کرد.

《"روز خوش"》اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی