صفحه کنونی:صفحه اصلی > فرهنگی > موسیقی > متن

بازنوازی ترانه‌های کلاسیک-ترانه “ بر باد رفته”

2017-11-14 11:35:15

سلام شنوندگان عزیز و علاقه‌مندان برنامه موسیقی، من لیلی مجری برنامه این ساعت شما هستم. در برنامه امروز، ترانه‌ای با قدمت نسبتا طولانی را برای شما معرفی می کنم.

بازنوازی ترانه‌های کلاسیک-ترانه “ بر باد رفته”

ترانه " بر باد رفته" در سال 1995 با آهنگ‌سازی تو هوئی یوان، ترانه‌سرایی شو چانگ‌ده و اجرای چی چین وارد بازار شد که همچنان از ترانه‌های معروف چی چین محسوب می شود. این ترانه در آلبومی به اسم " ترکیب غم و شادی" که در روز 21 سپتامبر سال 1995 وارد بازار شد. ترانه بر باد رفته با اجرای چی چین در همین سال ، جایزه بهترین ترانه سال از شکبه تلویزیونی Channel V کسب کرد.

از آن به بعد، تعداد زیادی از خوانندگان چین ترانه بر باد رفته را باز سازی و بازخوانی کرده‌اند. می توان گفت: ترانه بر باد رفته از محبوب‌ترین گزینه‌‌‌های خوانندگان معروف و یا تازه کار چین برای شرکت در مسابقات موسیقی به شمار می‎آید.

بازنوازی ترانه‌های کلاسیک-ترانه “ بر باد رفته”

در قسمت اول فصل دوم برنامه تلویزیونی " مسابقه صداهای آسمانی" که از اواسط ماه  اکتبر سال جاری هر هفته یک بار پخش می‎شود، خواننده تازه کاری به نام "لی گوانگ" از طریق بازنوازی ترانه بر باد رفته، توجه تماشاگران حاضر و بینندگان تلویزیونی را به خود جلب کرد.

در آخر برنامه امروز، اجرای اصلی و جدیدترین اجرای بازنوازی شده ترانه بر باد رفته را برای شما پخش می‌کنم. امیدوارم خوشتان بیاید.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی