صفحه کنونی:صفحه اصلی > متن

تحقق ترانزیت بدون روادید 144 ساعته در روند ادغام شهرهای پکن، تیان‎جین و استان هه‎بی چین

2017-03-29 10:01:12 国际在线


نهادهای مدیریت گذرگاه‎ها و بنادر شهرهای پکن، تیان‎جین و استان هه‎بی اخیرا با امضای “توافقنامه تعمیق همکاری بنادر و گذرگاه‎های شهرهای پکن، تیان‎جین و استان هه‎بی”، همکاری‎های بین فرودگاه‌ها، بنادر و گذرگاه‎های این سه منطقه را تقویت کردند و بر اساس این توافقنامه انتظار می‎رود طی سه سال آینده، ترانزیت بدون روادید 144 ساعته در سه منطقه یادشده تحقق یافته و این اقدام به توسعه صنعت گردشگری این مناطق کمک خواهد کرد.

نهادهای مدیریت بنادر و گذرگاه‎های شهرهای پکن، تیان جین و استان هه بی در روند ادغام خود، در 12 زمینه از جمله تعمیق همکاری اطلاع‌رسانی بنادر، یکپارچگی خدمات ترازیت، یکپارچگی امور بازرسی و قرنطینه بنادر، یکپارچگی امور بازرسی فرامرزی، همکاری‎های خود را تعمیق و بیش از پیش سطح خدمات بنادر و گذرگاه‎های پکن، تیان‎جین و استان هه‎بی را ارتقا دهند.

در حال حاضر، پکن ترانزیت بدون روادید 72 ساعته را برای ورود و خروج به یک بندر در نظر گرفته است. با استفاده از تجربه ترانزیت بدون روادید 144 ساعته در شهر سوجو، استان جه‎جیانگ و شانگهای، در آینده می‎توان در شش گذرگاه و بندر پکن، تیان جین و استان هه بی وارد و خارج شوند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی