صفحه کنونی:صفحه اصلی > متن

تورهای جام جهانی روسیه

2018-05-29 10:40:06

آقای لی، یکی از علاقه مندان بازی های فوتبال است. تماشای بازی های جام جهانی از نزدیک در استادیوم بازی ها یکی از آرمان های اوست. در جام جهانی آفریقای جنوبی و برزیل به دلیل مسافت طولانی این کشورها با چین و قیمت گران، او از سفر به این کشورها برای تماشای بازی ها منصرف شد اما حالا برای جام جهانی روسیه دیگر این فرصت را از دست نداده و در ماه فوریه تور جام جهانی را سفارش داده است. او می گوید: آفریقای جنوبی و برزیل همه در نیم کره جنوبی قرار دارند و از چین دور هستند اما روسیه با چین همجوار است و قیمت سفر نیز خیلی ارزان تر است. این بار آرزوی من برای تماشای حضوری بازی های جام جهانی برآورده می شود."

بسیاری علاقه مندان فوتبال چین مثل آقای لی سفارش تور جام جهانی روسیه را به آژانس ها داده اند. بر اساس اخبار روزنامه مردم چین از سایت های خدمات آنلاین گردشگری، فروش محصولات گردشگری مربوط به جام جهانی روسیه وارد آخرین مرحله شده و حالا تنها تعداد اندکی از کرسی های تورهای جام جهانی قابل عرضه است.

بازی های جام جهانی روسیه 14 ژوئن تا 15 ژوییه در 11 شهر روسیه برگزار می شود. داده های بسیاری سایت های خدمات آنلاین گردشگری چین نشان می دهد سفر به روسیه برای تماشای بازی های جام جهانی از سوی گردشگران چینی در تابستان امسال کاملا قابل انتظار بود. اگرچه آژانس های گردشگری خیلی زودتر تدارکات مربوط را انجام داده بودند، اما حالا سفارش دادن موفق یک بلیت پرواز یا هتل در شهرهای برگزار کننده بازی های جام جهانی کار بسیار سختی است.

سایت «سی تریپ» فعال در خدمات آنلاین گردشگری به روزنامه مردم اعلام کرد که تا کنون بیش از یک صد نفر برای تور جام جهانی ثبت نام کرده و سفارشات جدید نیز ادامه دارد. داده های این سایت درباره کرایه خودرو نیز نشان می دهد سفارشات برای اجاره کردن خودرو در روسیه نیز از ماه مارس با نرخ بسیار بالا رو به افزایش گذاشته و این سفارشات نیز بیشتر متوجه مدت اواخر ژوئن تا اوایل ماه ژوییه است که همان مدت برگزاری جام جهانیست.

سایت «لو ماما» سایت فعال دیگر در ارایه خدمات آنلاین گردشگری چین نیز اعلام کرد: سفارشات داده شده به این سایت از ژانویه تا ژوییه نسبت به سال 2017 بیش از 50 درصد افزایش یافته و سهم جام جهانی در این نوع افزایش بسیار قابل ملاحظه است.

سایت «تونگ چنگ» سایت خدمات آنلاین گردشگری نیز اعلام کرد، این سایت بیش از 30 مسیر روسیه گردی را از زمان بسیار زود عرضه کرده بود که بیشتر این مسیرها بلیت بازی های جام جهانی را شامل می شود. این سایت خبر داد فعلا چندین بلیت بازی فینال در 14 ژوییه قابل عرضه است. این سایت افزود تورهای مربوط به بازی های یک هشتم و یک چهارم و فینال بسیار پرفروش تر است.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی