صفحه کنونی:صفحه اصلی > متن

کشف بیشتر

2019-04-09 17:28:47

پنج شهر دیگر چین از تاریخ 1 ژانویه، ویزای ترانزیت 144 ساعته را در نظر گرفتند. نگاهی می اندازیم به مقاصدی که "اریک نیلسون" و "یانگ فیویو" ارایه داده اند.

برای مسافران پنج شهر چین که از 1 ژانویه ویزای ترانزیت 144 ساعته برای خود شهرها ارایه می دهند، این مساله زمان است!

بازدیدکنندگان پی می برند که در این مقاصد مشخص، روزهای بیشتر به معنای کشف بیشتر است. این مکان ها محقق می سازد که وقت سرمایه است و مسافرانی که زمان زیادی درنگ می کنند، رشد گردشگری را سرعت می بخشند. این شهرها عبارتند از، "کون مینگ" مرکز استان "یون نان"، "ووهان" مرکز استان "هوبی"، "شیامن" مرکز استان "فوجیان"؛ شهر "چینگ دائو" در استان "شاندونگ"؛ و "چنگ دو" مرکز استان "سی چوان". این ها به بازدیدکنندگان از 53 کشور اجازه می دهند تا حداکثر شش روز بدون ویزا در شهر اقامت داشته باشند، در صورتی که شرایطی مانند ارایه اسناد مسافرتی و بلیت به مقصد کشور یا منطقه مقصد خود را داشته باشند.

چنگ دو، در حال حاضر خط تلفن انگلیسی زبان را برای پاسخ به سوالات پیرامون خط مشی راه اندازی کرده است و شیامن، بسته های آموزشی به زبان انگلیسی، روسی و ژاپنی برای مسافران تهیه دیده است که بتوانند از برتری های قوانین جدید بهره مند شوند.

شهرهایی که سیاست ویزای ترانزیت 144 ساعته را در پیش گرفته اند به شانگهای و جیانگ سو و استان جه جیانگ در جنوب چین؛ پکن، تیان جین و استان هه بی در شمال؛ و استان لیائونینگ در شمال شرقی می پیوندند. این مکان ها در سال های اخیر تخفیفات مشابهی را به تصویب رسانده اند. چاینا دیلی نگاهی سریع می اندازد به این که چه چیزی این ارزش را به وجود می آورد که برای این تازه آمده ها وقت بیشتری صرف شود.

کون مینگ

یون نان، "شهر بهار جاویدان"، جاییست که زمین شناسی، بوم شناسی و مردم شناسی در آن همگرا است.

ساختارهای مخروطی شکل همچون تیشه ای، آسمان بیشه سنگی کون مینگ را تکه تکه می کند. در چنین مکانی اغلب مردم در جهت یابی مسیر خود گمراه می شوند. (راهنمایان هر روز چندین گمشده را که گویی در دنیایی دیگر قرار گرفته اند، به مسیر خروج هدایت می کنند.)

بازدید کنندگان سوار بر قایق ها بر روی تالاب هایی شناور هستند که شهر باستانی "دیان گو جن" را در خود فروبرده است. راه های این ناحیه بالای باتلاق ها و سواحل ساخته شده است، از جمله ساحل شنی که مردم محلی به شوخی آن مکان را "مالدیو کونمینگ" می خوانند. روستای ملیتی یون نان میزبان خانه های ساخته شده در سبک های سنتی 56 ملیت کشور است.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی