صفحه کنونی:صفحه اصلی > متن

هزینه های گردشگری در حال افزایش است

2019-10-01 22:15:44

خبرگزار یانگ فی یوئه گزارش می دهد که بازار به سرعت در حال رشد چین در گردشگری سرمایه گذاری های مختلفی را به خود جلب کرده و شور و شوق گردشگران چینی در سفر، سبب تحریک مشاغل برای ورود در توسعه گردشگری شده است.

براساس گزارش انجمن جهانی گردشگری شهرها مستقر در پکن، تعداد توریست های کشور و درآمد گردشگری هر دو در سال گذشته به جایگاه اول رسید، پس از آن نیز کشورهای هند، ایالات متحده، ژاپن و فرانسه قرار گرفتند.

براساس گزارش مدیریت ملی گردشگری پیشین (در حال حاضر بخشی از وزارت فرهنگ و گردشگری است)، سفر داخلی چین در سال 2017 بیش از 5 میلیارد بازدید، اغلب توسط چینی ها دریافت کرده که به میزان 12.8 درصد نسبت به سال قبل از آن و 69 درصد در سال 2012 بوده است. توریست های چینی در سال گذشته 270 میلیون بازدید خارجی داشته اند که در مقایسه با سال قبل 3.7 درصد بالاتر بوده است.

در این باره دولت چین خبر داد که گردشگری 9.13 تریلیون یوان (1.42 تریلیون دلار) به تولید ناخالص داخلی چین کمک کرده است. در این راستا، تمرکز کشور بر گردشگری به واسطه یکپارچگی متخصصین گردشگری و فرهنگی در ماه مارس نمایان شده است.

جائو جینگ ون، مشاور رییس گروه سرمایه گذاری شرکت سیتیک با مسوولیت محدود در نشست سرمایه گذاری گردشگری جهانی که بیش از 500 ارگان دولتی، موسسه مالی و نقاط گردشگری چین را در اواخر ماه مه گرد هم آورد، می گوید: به لطف یکپارچگی فرهنگ و گردشگری، از دید بلند مدت، بازار چین دارای رقابت شدید است.

جائو توضیح می دهد: "ما یک گروه بزرگ از شرکت های بزرگ را دیده ایم که در صنعت گردشگری به سرعت در حال شکل گیری است." وی می افزاید که پنج بنگاه املاک و مستغلات برتر و 9 شرکت خارج از 10 غول اینترنتی برتر در گردشگری سرمایه گذاری کرده اند.

در این بازار، «گروه فرهنگی و گردشگری شان های» مستقر در پکن، به منظور گسترش حضور خود در بازار گردشگری، قرارداد استراتژیک با بانک صنعتی و تجاری چین و بانک کشاورزی چین و همچنین چندین دولت محلی و نقاط گردشگری را به امضا رساند.

شرکت پکن در سال های گذشته در یک شهر ورزشی در دهکده شینگ لونگ استان هه بی، یک تفرجگاه طبیعی در شهر ان شون استان گویی جوئو و یک زمین گلف در شهر

های کوئو استان های نان سرمایه گذاری کرد و قصد دارد علاوه بر املاک و مستغلات، امور مالی و پزشکی و کسب و کار گردشگری خود را گسترش دهد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی