صفحه کنونی:صفحه اصلی > متن

هزینه های گردشگری در حال افزایش است

2019-10-01 22:15:44

وانگ گاو چاو، رییس شرکت می گوید: "همکاری همه جانبه برای توسعه یک مدل زنجیره ای صنعتی شامل آژانس های مسافرتی، نقاط دیدنی، هتل و حمل و نقل است."

شان های پکن در زیرساخت ها، تجهیزات تفریحی و هتل ها در نقاط دیدنی مختلف سرمایه گذاری و به افزایش تبلیغات آن ها کمک خواهد کرد. این شرکت همچنین آژانس مسافرتی خود، مونزی را راه اندازی کرد و خبر از برنامه سه ساله ای برای باز کردن 100 شرکت تابعه مونزی و 10 هزار فروشگاه خرده فروشی خشت و ملات برای پذیرش مسافران به طور مستقیم در سراسر کشور داد. این نیز سرمایه گذاری در 80 نقطه دیدنی، 100 هتل و 60 اقامتگاه خانگی است.

وانگ توضیح می دهد: هدف این است که منابع گردشگری را یکپارچه کرده و خدمات گردشگری را یکجا ارایه دهیم.

شعبه پکن تنها یکی از نیروهای بسیار است که حضور خود را در بخش گردشگری افزایش داده است.

پارک موضوعی فانتاوایلد، معروف ترین پارک ماجراجویانه در چین، یک پارک موضوعی جدید به ارزش 12.8 میلیارد یوان در نینگ بو استان جه جیانگ راه اندازی کرد.

توسعه دهنده املاک گروه اورگرنده نیز برنامه ریزی کرده است تا 300 میلیارد یوان برای توسعه 15 پارک موضوعی جهانی بچه ها در سراسر چین سرمایه گذاری کند.

همچنین، شهرک دولتی چینی خارج از کشور، قرارداد 238 میلیارد یوانی را برای توسعه فرهنگ و گردشگری در شهر شی آن مرکز استان شآن شی امضا کرد. دیگر غول های املاک و مستغلات، مانند سوناک که در فهرست هنگ کنگ قرار دارد و باغ کشور، همگی وارد تجارت توسعه گردشگری شده اند.

طبق گفته وزارت فرهنگ و گردشگری چین، در سال 2017 میلادی سرمایه گذاری مستقیم گردشگری در چین از 1.5 هزار میلیارد یوان در چین فراتر رفته و 144 صندوق سرمایه گذاری برای گردشگری این کشور 800 میلیارد یوان ارزش داشته است.

هم اکنون بیش از 2 هزار پروژه گردشگری در مقیاس بزرگ در دست ساخت است که بیش از 5 تریلیون یوان سرمایه گذاری در آن دخیل است. در کل برای 130 نقطه خوش منظره بیش از 10 میلیارد یوان و برای 45 مورد بالاتر از 20 میلیارد یوان سرمایه گذاری شده است.

سرمایه گذاری در شهرهای فرهنگی و گردشگری، پارک های موضوعی، گردشگری قومی و مذهبی، محل اردو و کسانی که برنامه های تلویزیون، ترانه و فیلم ارایه می دهند در سال های اخیر رو به افزایش است که با حمایت سیاست های مطلوب کشور در زمینه سرمایه گذاری گردشگری از جمله آن ها که به بنگاه های گردشگری واجد شرایط کمک می کنند آشکار می شود.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی