صفحه کنونی:صفحه اصلی > متن

تفکر بالا با روحیه یوگونگ

2019-10-08 09:50:04

جائو ادامه می دهد: "ما یک جاده ساخته ایم و بهترین استفاده از یک روستای متروکه را برای ارایه سادگی گذشته خانواده ها ارایه می دهیم."

اوایل ماه جاری افرادی ملبس به لباس ارتش سرخ دیده می شدند که در اطراف در رفت و آمد بودند. جائو می گوید، آن ها از دفاتر و شرکت های دولتی هستند.

او توضیح می دهد: این مرکز در ارتباط با برخی از 12 هزار شعبه های حزب در سراسر هه نان بوده و معمولا 10 هزار نفر را که هر ماه خواهان آموزش گردشگری سرخ هستند، می پذیرد.

موزه ها، فیلم ها، بازی های سایه ای و نقاشی های دیواری که زندگی یوگونگ را بازنویسی کرده اند، برای بازدیدکنندگان ایجاد شده است تا روحیه شخصیت داستان را از نزدیک بشناساند. دیرک ها و چرخ های دستی نیز برای کسانی که می خواهند احساس کنند "حرکت یک کوه شبیه چیست" در دسترس است. در آینده، زیرساخت ها در تاسیسات و اطراف به احتمال زیاد به منظور آموزش میهن پرستی بهسازی می شود. حدود 300 اتاق استانداردو 40 مجموعه از حجره های خانگی توسعه خواهد یافت.

یک جایگاه کنفرانس در مقیاس بزرگ نیز ساخته خواهد شد و بزرگ ترین اتاق ممکن است تا 10 هزار نفر گنجایش داشته باشد.

با حرکت به سمت بالا از دامنه کوه، در نزدیکی کاخ یانگ تای، درختان سرو را می توان دید و یک سالن در داخل که به نظر بزرگ ترین ساختار چوبی از سلسله مینگ(1644-1368) در استان هه نان است.

تعداد زیادی از بازدیدکنندگان را در سالن تائو می بینیم که عود در دست دارند و در حال دعا خواندن هستند. نقش های بقرجسته بر روی سنگ ها در سالن دارای ویژگی های اژدها و دیگر شخصیت های استوره‌ای است.

پس از خروج از کاخ، مردم می توانند یک واگن قطارهای کابلی را انتخاب کنند که در کوتاه مدت آن ها را به بالای کوه ببرد. با پای پیاده از قصر تا قله تقریبا دو ساعت طول می کشد. قله در صبح در مه فرو رفته، به خصوص در روزهای سردتر مه غلیظ تر می شود.

صخره ها و مناظر پایین با شکوه هستند، به ویژه هنگامی که مه از بین می رود.

بازدیدکنندگان همچنین می توانند در قله کوه میمون ها را در نزدیکی یک معبد ببینند. این حیوانات اصلا از حضور مردم ناراحت نیستند. در کوهپایه بخشی در دست ساخت و ساز است. گو می گوید: "ما یک خیابان با ویژگی های فرهنگ محلی خواهیم ساخت."

این پروژه که شامل راه اندازی کیوسک های فروش اغذیه، یوگا، تای چی و طب سنتی چینی در طول خیابان است، تکمیل شده است.

گو می گوید: "ما منتظر تعداد بیشتری از مردم هستیم تا مدتی را در این جا سپری کنند و بهتر قدردان جذابیت این کوه باشند."

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی