صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

فرهنگ‌سازی گردشگری با کاروان در کشورهای مسیرجاده ابریشم

2016-12-27 18:30:10

اتحادیه گردشگری تجاری بین المللی چین اخیرا تاسیس یافت. انجمن یاری به شرکت‌های فرامرزی، اتحادیه صنایع نمایشگاهی، انجمن لوازم خودروی تیونینگ چین و انجمن جهانی اتومبیل کاروان بنیانگذار این اتحادیه هستند.

لیو شیائو دونگ معاون رییس انجمن لوازم خودروی تیونینگ چین و انجمن جهانی اتومبیل کاروان به عنوان بنیانگذار اتحادیه گردشگری تجاری بین المللی چین به رادیو بین المللی چین گفت: این اتحادیه امیدوار است به روش‌های بهتر از گذشته گردشگری را با تجارت تلفیق کرده و خود را به سکوی خدماتی حرفه‌ای برای گردشگران و بنگاه‌های چینی که قصد فعالیت‌ در سطح بین المللی دارند، تبدیل کند. او تاکید کرد، با توجه به اجرای طرح یک کمربند- یک راه، اتحادیه فعالیت خود را نیز در چارچوب این کار انجام می دهد.

لیو شیائو دونگ اعلام کرد: برنامه‌ریزی مسیرهای مسافرت‌ با اتومبیل کاروان به کشورهای مسیر جاده ابریشم و دیگر مسیرهای سفر‌های خارجی، یکی از اولویت‌های کار اتحادیه گردشگری تجاری بین المللی چین خواهد بود.

فرهنگ‌سازی گردشگری با کاروان در کشورهای مسیرجاده ابریشم

او گفت: افزایش ثروت چینی‌ها محرک رشد صنعت گردشگری بوده و تعداد بیشتری از چینی‌ها مشتاق شده اند که با اتومبیل کاروان در طبیعت گردشگری کنند. با توجه به این تحول، فرهنگسازی اتومبیل کاروان در میان مردم یکی از اولویت‌های کار اتحادیه گردشگری تجاری چین خواهد بود.

لیو شیائو دونگ افزود: به دلیل نبود پارکینگ کافی در منازل و مناطق مسکونی، اتومبیل کاروان در چین نوعی وسیله نقلیه متداول نیست. از این رو، برای فرهنگسازی اتومبیل کاروان در چین ما به یک سکوی حرفه‌ای برای ارایه فرصت‌های تجربه کاربری به علاقه‌مندان اتومبیل کاروان نیاز داریم. ما از طریق سایت IBD.CN چنین خدمات را ارایه می دهیم. مسافرت با کاروان، گزینه بخشی از مردم چین برای گذراندان تعطیلات است.

در سال‌های اخیر، گردشگری با اتومبیل کاروان به تدریج رواج یافته است. دولت چین چندی پیش با انتشار سندی، سیاست توسعه گردشگری با اتومبیل کاروان را صادر کرده و درباره آن اقداماتی، از جمله؛ مقررات رفت‌وآمد این اتومبیل در جاده و ایجاد توقفگاه برای این اتومبیل در مناطق مختلف کشور قید کرده است، به نحوی که دولت چین برنامه دارد تا سال 2020 میلادی، 2000 توقفگاه برای اتومبیل کاروان در سراسر کشور ایجاد کند و یک سیستم صنعتی کامل درباره گردشگری با این نوع اتومبیل تشکیل دهد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی