صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

چین به توسعه پایدار آفریقا یاری می رساند

2017-01-10 10:05:55 国际在线

وانگ یی وزیر خارجه چین 9 ژانویه در شهر دارالسلام، پایتخت تانزانیا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزیر خارجه این کشور اظهار کرد، چین به طور فعال پیشنهاد صحیح درباره دوستی و عدالت مطرح شده از سوی شی جین پینگ را اجرا کرده و به توسعه پایدار کشورهای آفریقایی یاری می‌رساند.

وانگ یی اظهار کرد، شی چین پینگ رییس جمهوری خلق چین در سال 2013 میلادی از آفریقا دیدار کرده و صفحه ای جدید در همکاری چین و آفریقا گشود. رییس جمهوری چین همچنین نظریه دوستی و عدالت را مطرح کرده که به اصول راهبردی مهم در تعمیق همکاری چین با کشورهای در حال توسعه تبدیل شده است.

وزیر خارجه چین اظهار کرد، در حال حاضر چین و آفریقا، به اجرای شناخت مشترک نشست سران مجمع همکاری چین و آفریقا در ژوهانسبورگ پرداخته و به طور فعال به "ده برنامه همکاری" چین و آفریقا با هدف تحقق صنعتی شدن و مدرن سازی کشاورزی آفریقا یاری می‌رسانند. در این روند چین با کشورهای آفریقا از جمله تانزانیا همکاری‌ها در توانایی تولید را تعمیق بخشیده، ساختار مبادلات تجهیزات زیربنایی را تقویت کرده و برای احیای آفریقا و توسعه و شکوفایی مشترک چین و آفریقا تلاش می‌کند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم

معرفی

غذای خوشمزه شین جیانگ

منطقه خودمختار اویغورنشین شین جیانگ واقع در شمال غربی چین است. 47 قومیت در این منطقه با مسالمت در کنار یکدیگر زندگی می کنند. عادات و رسوم گوناگون قومیت های مختلف، فرهنگی متنوع را در این منطقه پدیدار ساخته است.


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی