صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

گشایش نمایشگاه آثار و اسناد هنری تاریخی دون هوانگ "یک کمربند، یک راه"در پکن

2017-03-09 09:55:13 国际在线

روز هشتم مارس(18 اسفند) نمایشگاه آثار و اسناد هنری تاریخی دون هونگ "یک کمربند، یک راه" در نمایشگاه مرکز مبادلات فرهنگی پکن گشایش یافت. در این نمایشگاه آثار و اسناد تاریخی گرانبها و کمیاب از جمله کتاب نقاشی دیواری دون هوانگ و برگردان به نمایش گذاشته شده‌‎اند. این نمایشگاه از طریق نمایش تصاویر و فیلم‎های آثار و اسناد هنری و مدارک تاریخی به‎طور همه‌جانبه دستاوردهای آثار و اسناد هنری تاریخی دون هوانگ را نمایان خواهد کرد. هه ژو جن طراح این نمایشگاه عنوان کرد: این نمایشگاه اولین نمایشگاه از سلسله نمایشگاه‎های "یک کمربند، یک راه" است و پس از آن نمایشگاه‌های دیگری چون سکه‌های باستانی"یک کمربند، یک راه" نیز برگزار خواهد شد؛ همچنین تعدادی از این نمایشگاه‎ها نیز در دیگر کشورهای واقع در مسیر یک کمربند، یک راه بر پا می‌شوند. 

هه ژو جن، درباره ورود فرهنگ سنتی چین به سایر کشورها گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‎هایی و ارائه اسناد و مدارک ویدیویی و محصولات فرهنگی به آشنایی دوستان ما در کشورهای دیگر با فرهنگ چین کمک خواهد کرد.     


امتیاز ویدیو ها

تقویم

معرفی

غذای خوشمزه شین جیانگ

منطقه خودمختار اویغورنشین شین جیانگ واقع در شمال غربی چین است. 47 قومیت در این منطقه با مسالمت در کنار یکدیگر زندگی می کنند. عادات و رسوم گوناگون قومیت های مختلف، فرهنگی متنوع را در این منطقه پدیدار ساخته است.


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی