صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

قدردانی نمایندگان جوان نوزدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین از دستاوردهای توسعه کشور

2017-10-11 16:28:49

اعضای جوان حزب کمونیست چین که از محافل مختلف برگزیده شده اند، دستاوردهای چشمگیر توسعه کشور را مورد قدردانی قرار دادند. آن ها در عصر جدید اجرا و تعمیق روند اصلاحات، اهداف زندگی خود را مشخص کرده و نیز تمایل ادامه تلاش برای تحقق رویای چین دارند. نظارت اعضای جوان حزب کمونیست چین درباره تعمیق همه‌جانبه اصلاحات و انتظار آن ها نسبت به توسعه آینده چین چیست؟

شو جه وی، در سال 2011 میلادی یک شرکت مالی تاسیس کرد که ارزش کل این شرکت از ده میلیارد یوان فراتر رفته و دارای بیش از 3 میلیون نفر کاربر بود. این شرکت اکنون کمک های لازم در اختیار بیش از 20 هزار موسسه کوچک قرار داده است. به نظر شو، توسعه شرکت وی با اجرای سیاست نوآوری فناوری چین و کمک دولت به کارآفرینی در پنج سال گذشته ارتباط نزدیک دارد.

او می گوید: "از چند کارمند تا صدها کارمند، از چند میلیون یوان ارزش بازار تا چند ده میلیارد یوان، شرکت من رشدی چشمگیر یافته است. تحت شرایط تاسیس مرکز نوآوری فناوری شهر پکن، شرکت من با فرصت‌های فراوان توسعه رو به رو است و دستاوردهای امروزی نیز نتایج اجرای سیاست پشتیبانی از کارآفرینان به شمار می‌رود. "نیما جیانگ چون" عضو تبتی حزب کمونیست چین که در روستای "شیو دونگ" از شهرستان "چا یا" تبت خدمت کرده است، بر این باور است که، تحت حمایت و پشتیبانی دولت و حزب کمونیست چین، روستای "شیو دونگ" در پنج سال گذشته از فقر رهایی یافته است. همه دهقانان کوه نشین که با مشکلات آب و هوایی رو به رو بودند، به پایین کوه منتقل شده و وضعیت تولید و زندگی گله داران نیز بهبود یافته است. با تلاش طرف های مختلف، نخستین کارخانه در این روستا تاسیس شد و در حال حاضر درآمد سرانه روستایان از پنج سال گذشته، ده برابر افزایش یافته است.

نیما جیانگ چون می گوید: روستای "شیو دونگ" در پنج سال گذشته با تحولات عمیق و چشمگیر رو به رو بوده است. بر پایه صلح و ثبات جامعه و شکوفایی اقتصاد کشور، کشاورزان و گله داران فلات تبت نیز از روزهای زیبا بهره مند شدند. شو چوان، نماینده نوزدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین از دانشگاه هوا- فضا "نن جینگ" چین که در شبکه های اجتماعی مختلف 10 هزار طرفدار دارد. نسبت به نوزدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین که به زودی برگزار می شود، انتظارات بسیار دارد. او برنامه دارد همه اطلاعات مفید در این کنگره را به نسل جوان ارسال کند.

شو چوان می گوید: این کنگره نه تنها نشستی بزرگ برای اعضای حزب کمونیست چین است، بلکه با توسعه آینده سراسر چین و آینده هر جوان ارتباط نزدیک دارد. هر نفر پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، با تعیین برنامه زندگی رو به رو خواهد شد، برنامه هایی مانند اشتغال، کارآفرینی، تحصیل در خارج از کشور و غیره. بدین سبب، آشنایی کامل با موضوعات سیاست ها بسیار مهم است.

او می افزاید که در جریان این کنگره، در حد امکان، اطلاعات حاصل شده و احساسات خود را به دوستان جوان که به این کنگره توجه کرده، ارسال می کند و وظایف خود را به عنوان یک نماینده از سوی جوانان برعهده می‌گیرد. اعضای جوان حزب کمونیست چین با حرف های ساده خود عزم راسخ خود را بیان کردند و همچنان برای تحقق اهدافی درباره "ساخت جامعه با رفاه همه جانبه در صدمین سالگرد تاسیس حزب کمونیست چین و ایجاد یک کشور سوسیالیستی مدرن با دموکراسی موفق و متمدن در صدمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین تلاش خواهند کرد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی