صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

برگزاری آیین اعطای جوایز آثار اینترنتی"شین جیانگ از نگاه من"

2017-11-21 12:38:14

روز دوشنبه 20 نوامبر (29 آبان)، مراسم اعطای جوایز به آثار برگزیده‎ی مسابقه اینترنتی "شین جیانگ از نگاه من" در شهر اورومچی، مرکز منطقه شین‎جیانگ برگزار شد.


در این مسابقه، بیش از 1600 اثر شامل عکس‌، مقاله و ویدیو که توسط کاربران اینترنت از بیش از 30 کشور و منطقه جهان از جمله روسیه، استرالیا، ترکیه، اندونزی و مالزی دریافت شد که جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، آداب و رسوم قومی، تاریخ و فرهنگ و همزیستی اقوام مختلف شین‎جیانگ را نشان می‎دهند.

بیش از 20 اثر از کاربران 6 کشور شامل ترکیه، بلاروس و مغولستان موفق به دریافت جایزه شدند.

وانگ وو‎لونگ، معاون بخش تبلیغات منطقه خودمختار اویغورنشین شین‎جیانگ گفت: "شین‎جیانگ یک گذرگاه مهم در جاده ابریشم باستانی و نقطه‎ی به هم رسیدن چهار تمدن بزرگ جهان است. امیدوارم دوستان بیشتری از داخل و خارج چین به شین‎جیانگ سفر کنند و با چشم خود این منطقه را ببینند و با این منطقه آشنا شوند."

شیا یونگ‎مینگ، رئیس مرکز غرب آسیا و آفریقا طی سخنانی گفت: شین‎جیانگ از جاذبه‌های طبیعی زیبا برخوردار است و همواره مورد توجه هنرمندان سراسر جهان قرار گرفته است. اجرای طرح یک کمربند یک جاده نه تنها نیروی حیاتی جدید را به توسعه شین جیانگ تزریق کرده بلکه به یک فرصت خوب برای تقویت همکاری بین کشورها مختلف تبدیل شده است. با برگزاری این مسابقه، منطقه شین‎جیانگ به شکلی زیبا، شکوفا، یکپارچه و متحد و در مسیر توسعه و رسیدن ب ثبات به تصویر کشیده شده است که به آشنایی بیشتر مردم کشورهای مختلف با این منطقه کمک خواهد کرد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی