صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

اکران فیلم‌های چینی در جشنواره فیلم بین‎المللی "باهم در استانبول"

2017-12-05 19:12:46

عصر چهارم دسامبر برابر 23 آذر به وقت محلی آیین گرامی‎داشت بیستمین سالگرد تأسیس جشنواره فیلم بین‎المللی "باهم در استانبول" برگزار شد و همزمان با این مراسم، برنامه‌ی "هفته فیلم چین" با موضوع "توجه به چین" مورد توجه بسیاری از علاقه‎مندان به سینما در ترکیه قرار گرفت.

برنامه "توجه به چین"در جشنواره فیلم بین‎المللی "باهم در استانبول" با هدف تقویت مبادلات و همکاری‎های سینمایی بین چین و ترکیه برگزار شد.

چیان بو سرکنسول چین در استانبول در این مراسم گفت که به دنبال تقویت روابط همکاری راهبردی بین چین و ترکیه، همکاری و مبادلات دو کشور در امور فیلم و تلویزیون نیز افزایش یافته و با دست‌آوردهایی چشمگیر همراه بوده است. برنامه "توجه به چین" بستری برای مبادلات شخصیت‌های سینمایی دو کشور ایجاد کرده و اطمینان داریم از طریق برگزاری برنامه "هفته فیلم چین"، فرصتی جدید برای همکاری فیلم‌سازان دو کشور ایجاد خواهد شد و مردم دو کشور از طریق مبادلات و گفتگو، بیشتر باهم آشنا شده و دوستی سنتی بین دو ملت نیز محکم تر خواهد شد. وی افزود، با افزایش مبادلات انسانی، همکاری های مختلف دو کشور نیز با فرصت‌های بهتر و گسترده‌تری روبرو خواهد شد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی