صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

اهداف بزرگ گشایش مرکز تجاری ایران در شانگهای در مسیر یک کمربند یک جاده

2018-02-28 17:43:36

مرکز تجاری ملی ایران در شانگهای در سطح کشور سکوی مهمی برای کمک به مبادلات ایران و چین در زمینه های تجاری و فرهنگی است و این نمایشگاه محل نمایش تولیدات و کالاهای ایران در چین است و دریچه ای برای کمک به تجارت خارجی ایران در چین، جلب سرمایه و انجام تبادلات فرهنگی و اجتماعی بین دو کشور است. این مرکز یک ورودی معتبر و مهم برای تولیدات چین به بازار ایران و صحنه خدمات کامل برای سرمایه گذاری موسسات چین در ایران است.

مرکز تجاری ملی ایران در شانگهای حدود 5400 متر مربع مساحت دارد. تحت حمایت دولت جمهوری اسلامی ایران در منطقه آزمایشی تجارت آزاد شانگهای چین و تحت هدایت سازمان پیشبرد تجارت ایران و منطقه آزمایشی تجارت آزاد شانگهای برپا شد. هدف از تاسیس این مرکز تجاری، اجرای طرح یک کمربند یک جاده و تحقق موقعیت برد برد برای دو طرف اعلام شده است.

در حال حاضر نمونه هایی از کالاهای معروف ایران از جمله خشکبار، فرش، صنایع دستی، زعفران، سنگ مرمر، کتاب و نشریات فرهنگی با موضوع آشنا سازی ایران به شهروندان خارجی زینت بخش این مرکز است. این مرکز نمایشگاه دائمی برای ارائه خدمات فرهنگی و آشنا کردن دو طرف ایران و چین به یکدیگر خواهد بود که در وهله اول تاجران ایرانی را از برگزاری نمایشگاه های چند روزه و موقت آسوده می کند و فرصت بیشتری به مشتریان و علاقمندان چینی برای بازدید، آشنایی و بستن قرارداد با تولیدکنندگان ایرانی می دهد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی