صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

چند استادیوم المپیک زمستانی 2022 پکن در منطقه مسابقه یان چینگ ساخته می شود

2018-03-22 21:58:47

منطقه یان چینگ واقع در شمال غربی پکن یکی از سه منطقۀ برگزاری مسابقات المپیک زمستان پکن سال 2022 است و بیش از 20 مسابقه در این منطقه برگزار می شود. بنا به اطلاع رسیده، استادیومها و تاسیسات زیربنایی بازیهای المپیک زمستان یان چینگ پیش از پایان سال 2019 ساخته می شود و کارهای امور ترابری، گردشگری، استعداد و محیط زیست در آن طبق برنامه انجام داده می شود.

سونگ شو دونگ یکی از مسؤولان روستای جیان شان یانگ منطقه یان پینگ در 22 مارس گفت که 60 درصد برنامۀ پروژۀ مرکز اسکی ملی پرشی انجام می شود و ساخت سازۀ مسیر کانال یو شکل مرکز سورتمه به پایان می رسد و ساخت سازۀ مرکز دهکدۀ المپیک زمستانی و مرکز رسانه های گروهی به حد 50 درصد رسیده است. بزرگراه شین یان از شهر پکن به منطقه یان چینگ، بزرگراه یان چونگ از یان چینگ تا چون لی و راه آهن تیزرو از پکن تا شهر جیانگ جیا کوئو با تمام نیرو در حال ساخت است. یان چینگ در زمینۀ نیروی انسانی با شرکت سوییس همکاری می کند تا راهنماهای حرفه ای اسکی پرورش دهند و تا کنون بیش از صد راهنمای ورزشی اجتماعی در برنامه های اسکی آموزش دیده اند.

بنا به اطلاع رسیده، منطقه یان چینگ به سرعت توان پذیرایی از جمله هتل، رستوران و خدمات اقامتی را ارتقاء می دهد و نظام خدمات گردشگری زیست محیطی و تاسیسات بدون مانع را تکمیل می کند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی