صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

رشد سریع و پایدار درآمد و سود مؤسسات مرکزی چین در نیمه اول سال 2018 میلادی

2018-07-12 17:05:00

پنگ هوا گانگ، سخنگوی مطبوعاتی کمیسیون نظارت و مدیریت اموال دولتی شورای دولتی چین 12 ژوئیه (21 تیر) در پکن اظهار کرد: در نیمه اول سال 2018 میلادی، مؤسسات مرکزی چین کلا سیزده هزار و هفتصد میلیارد یوان درآمد کسب کرده اند که در مقایسه با دوران مشابه سال گذشته 10.1 درصد افزایش یافته است و سود این موسسات به

887 میلیارد و 790 میلیون یوان رسید که در مقایسه با دوران مشابه سال گذشته 23 درصد افزایش یافته است. روند توسعۀ تولید و مدیریت مؤسسات مرکزی به طور پایدار پیشرفت کرده ‌‌است و درآمد و سود آنها با سرعت و پایدار افزایش یافته و رکورد جدیدی در دورۀ مشابه تاریخی ایجاد کرده است.

پنگ هوا گانگ اشاره کرد: کیفیت و سود مدیریت اقتصادی مؤسسات مرکزی در نیمۀ اول سال جاری پی در پی ارتقاء یافته و نیروی سودآوری اقتصاد عملی به ویژه اقتصاد صنایع تقویت یافته ‎است. نیمۀ اول سال جاری، سود مؤسسات صنایع مرکزی به 515 میلیارد و 280 میلیون یوان رسید که در مقایسه با دورۀ مشابه سال گذشته 33.9 درصد افزایش یافته‌ و از رشد متوسط مؤسسات مرکزی 10.9 درصد بیشتر بود. سرعت رشد صنایع نوظهور راهبردی و انرژی نو افزایش یافت؛ درصد درآمد صنایع نوظهور به تدریج ارتقاء یافته و به نقطۀ رشد مهم در سود مؤسسات مرکزی تبدیل شده است. علاوه بر این، توان مقابله با ریسک مؤسسات مرکزی همچنین بیش از پیش تقویت یافته است.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی