صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

راه اندازی پایگاه اینترنتی نمایشگاه چین و اوراسیا

2018-09-01 16:36:19

روز شنبه یکم سپتامبر، آیین راه اندازی پایگاه اینترنتی نمایشگاه چین و اوراسیا در مرکز بین المللی نمایشگاه منطقه شین جیانگ چین برگزار شد. با راه اندازی این پایگاه اینترتی، بازدیدکنندگان می توانند همواره از آخرین اطلاعات مربوط به نمایشگاه دسترسی داشته باشند.

نمایشگاه چین و اوراسیا به عنوان یک بستر مهم دیپلماسی بین سران چین و کشورهای آسیا و اروپا، در پیشبرد روند سازندگی منطقه کلیدی شین جیانگ در کمربند اقتصادی جاده ابریشم نقشی مهم ایفا کرده است. همچنین این نمایشگاه یک کانال مهم برای همکاری شین جیانگ با کشورها و مناطق اطراف آن و پنجره‎ای مهم برای اجرای سیاست درهای باز شین‎جیانگ نیز به شمار می‎رود. با جمع‎بندی تجربیات پنج دوره قبلی این نمایشگاه و به مناسبت برگزاری ششمین دوره این نمایشگاه، مقامات منطقه شین جیانگ تصمیم به راه اندازی یک پایگاه اینترنتی برای آن گرفتند.

شایان ذکر است، سایت اینترنتی این نمایشگاه شامل بخش‌هایی مثل فروش ویژه محصولات، معرفی نمایشگاه، فرصت‌های تجاری مربوط به نمایشگاه و چندین بخش دیگر می شود. بازرگانان با ثبت نام در این سایت می‎توانند اطلاعات مربوط به شرکت در نمایشگاه و عرضه محصولات خود برای فروش اینترنتی را به دست آورند.

قرار است این پایگاه اینترنتی به همین روال، به طور مستمر تکمیل‎تر و گسترده‎تر شود و در آینده به یک سکوی جامع دیجیتالی و عرضه کننده خدمات جامع تجاری و پایگاهی برای برگزاری نمایشگاه‌ها و جمع‌آوری اطلاعات لازم تبدیل شود و در معرفی نشان‎های صنعتی و تجاری، یاری به توسعه صنعتی، بین‎المللی شدن نمایشگاه‌های محلی و پیشبرد ایجاد منطقه کلیدی در کمربند اقتصادی جاده ابریشم نقش شایسته ایفا کند.

نشانی این سایت: www.caeexpo.Org است.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی