صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

حضور بیش از یک هزار شرکت از 58 کشور حاشیۀ کمربند و راه در نمایشگاه بین المللی واردات چین

2018-11-03 21:16:36

گزارشی از کنفرانس خبری نخستین نمایشگاه بین المللی واردات چین حاکی است بیش از یک هزار شرکت از 58 کشور مسیر یک کمربند یک جاده در نخستین نمایشگاه بین المللی واردات چین که به زودی بر پا می شود، شرکت خواهند کرد.

بنا به گزارشها، 82 کشور و سازمان بین المللی از جمله سازمان تجارت جهانی در بخش نمایشگاه جامع تجارت و سرمایه گذاری وابسته به نخستین نمایشگاه بین المللی واردات چین شرکت می کنند. علاوه بر این بیش از 3000 شرکت دیگر از 130 کشور و منطقه جهان نیز در بخش نمایشگاه بازرگانی شرکتها حضور می یابند. از میان آنها بیش از 1000 شرکت از کشورهای مسیر یک کمربند یک جاده هستند و مساحت کل غرفه های آنها به 45 هزار متر مربع می رسد.

وانگ بین نان معاون وزارت بازرگانی چین اعلام کرد: این نمایشگاه نخستین نمایشگاه ملی با موضوع اصلی واردات در جهان است. پیش بینی می شود چین در 15 سال آینده کالاهایی به ارزش 24 هزار میلیارد دلار وارد کند. این نمایشگاه فرصتهای جدیدی را برای کشورهای جهان از جمله کشورهای مسیر یک کمربند یک جاده برای گسترش صادرات خود به چین فراهم کرده و سکوی جدیدی برای بهره مندی کشورها از رشد و توسعه چین ایجاد کرده و نیز نیروی محرکه جدیدی به رشد اقتصاد جهانی وارد خواهد کرد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی