صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

پشتیبانی از صنعت گردشگری با استفاده از میراث فرهنگی در استان گان سو

2018-11-27 08:36:14

شهر جیو چوان قصد دارد در سال جاری میلادی در منطقه "سو بی" شهر یک پارک موضوعی هوا- فضا ایجاد کند که در آن گردشگران می توانند به تجربیات از دست دادن نیروی گرانش، اتومبیل رانی و جنگ فضایی که با تکنولوژی واقعیت مجازی صورت می گیرد، دسترسی یافته و از برج پرتاب موشک های سری "شن جو" بازدید کنند.

پشتیبانی از صنعت گردشگری با استفاده از میراث فرهنگی در استان گان سو

معاون شهردار افزود: "امکان بازدید و لذت بردن از مناظر طبیعی این شهر نیز برای گردشگران فراهم است."

او توضیح داد: "شهر جیو چوان نیز به انواع مناظر طبیعی خود مانند کوه برفی، جنگل، مرتع، بیابان، واحه، رود و دره می بالد. ما باید انواع فعالیت های ورزشی در فضای باز از جمله کوهنوردی، دویدن، چتربال (پاراگلایدر) و ... را برای جذب گردشگران بیشتر تشکیل دهیم و نیاز آن ها را در این فعالیت های ورزشی برآورده سازیم."

قابل توجه است که در زمان کم کاری صنعت گردشگری و خلوت بودن محل، گردشگران محلی می توانند به طور رایگان از جاذبه های توریستی مانند "کوه مینگ شا"، "یویه یا چوان"، "پارک ژئولوژیک یا دان"، "قلعه یانگ گوان" از دیوار بزرگ بازدید کنند. گردشگران غیر محلی نیز می توانند در این مدت بلیت نیم بها تهیه کنند.

گردشگران در طول این مدت نیز توانند وارد چهار غار از مجموعه غارهای موگائو شوند که در فصل زمستان تعطیل است.

"شی پی هوا" عضو اتاق فکر صنعت گردشگری چین نیز بر ضرورت نگاه باز و گسترده در پشتیبانی از صنعت گردشگری در دون هوانگ و مناطق مجاور آن تاکید کرد.

او گفت: "دون هوانگ محل برخورد فرهنگ های گوناگون بود. از این رو، مردم این جا نباید افکار خود را به چگونگی استفاده از منابع گردشگری موجود محدود کنند، بلکه باید به فکر چگونگی جذب توریست با استفاده از همه منابع در کشورهای مسیر کمربند و جاده باشند. به طور مثال، امکاناتی ایجاد کنیم که با آن گردشگران بتوانند با غذا و فرهنگ های موجود در جاده ابریشم آشنا شوند."

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی