صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

استقبال محافل تجاری و روستایی آمریکا از دستاورد مذاکره سران چین و آمریکا در بوئنوس آیرس

2018-12-03 14:33:07

محافل تجاری و روستایی آمریکا از دستاورد دیدار سران چین و آمریکا در بوئنوس آیرس که در روز 11 آذر (دوم دسامبر) به وقت محلی پخش شد، استقبال کردند.

مایرون بریلیانت، نائب رئیس اجرایی انجمن بازرگانی آمریکا همین روز در بیانیه‎ای عنوان کرد: انجمن بازرگانی آمریکا از بازگشت سران چین و آمریکا به میز مذاکرات با هدف کاهش مناقشات تجاری استقبال می‎کند. تعلیق افزایش تعرفه یک گزینه درست برای کارگران، شرکت‎ها و اقتصاد آمریکا است. انجمن بازرگانی آمریکا منتظر همکاری دولت‎های چین و آمریکا است.

آنجلا هوفمان، مدیر اجرایی اتحادیه کشاورزان حامی تجارت آزاد" نیز در بیانیه‎ای گفت: کشاورزان آمریکایی از هر گونه پیام کاهش مناقشات بازرگانی استقبال می‎کنند و امیدوارند طرف‎ها هر چه زودتر مسائل تجاری را به طور کامل حل کنند، روستائیان آمریکایی با توجه با چند دهه تلاش و سخت‎کوشی انتظار دارند بار دیگر بتوانند به بازارهای جهانی دست پیدا کنند.

سران چین و آمریکا طی دیداری در در بوئنوس آیرس بر سر توقف افزایش تعرفه جدید و تسریع گفت‎وگو بین تیم‎های اقتصادی دو کشور، برای لغو تمام تعرفه‎های افزایش و رسیدن به یک توافقنامه بر پایه منافع مشترک و برد-برد به توافق نظر رسیدند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی