صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

نمایشگاه واردات شانگهای به کارت ویزیت جدید درهای باز تبدیل شده است

2019-04-22 20:55:05

چند ماه بعد، دومین دور نمایشگاه واردات برگزار می شود. این دور نمایشگاه چه ویژگیهایی دارد؟ با ما همراه باشید.

دامنۀ نمایشگاه قرار است بزرگتر شود. لیو فو شیه، معاون رییس ادارۀ نمایشگاه واردات بین المللی چین و معاون مدیر عامل مرکز ملی نمایشگاه شانگهای گفت که مساحت برنامه ریزی شدۀ نمایشگاه تجاری مؤسسات در دومین دور نمایشگاه واردات با 30 هزار متر مربع افزایش به 300 هزار متر مربع می رسد و شامل 7 سالن مانند زندگی با فناوری، خودرو، تجهیزات و تجارت خدمات و غیره می شود. مؤسسات بیشتری از میان 500 مؤسسه برتر جهان و مؤسسات برجستۀ صنایع مختلف و همچنین مؤسسات متوسط و کوچک با روحیۀ صنعتگری در این دور نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

نوآوری در این دوره نمایشگاه بیشتر خواهد شد. در دومین دور نمایشگاه واردات غرفۀ ویژه محصولات مصرفی عالی ایجاد خواهد شد و موضوعاتی مانند واقعیت افزوده و واقعیت مجازی در آن بیشتر می شود و نمایش ماشین آلات و خودرو در هوای آزاد برگزار می شود. بسیاری از مؤسسات در این نمایشگاه تازه ترین فناوری خود را برای نخستین بار به نمایش خواهند گذاشت.

سطح این دوره نمایشگاه ارتقاء می یابد. به گفتۀ لیو فو شیه، دومین دور نمایشگاه واردات ضمن پایبندی بر هدف برگزاری نمایشگاهی در درجۀ اولی جهانی و مجمع سطح بالای بین المللی و برگزاری نمایشگاه با همکاری و درهای باز، مؤسسات نامدار و صنایع مختلف را به برگزاری فعالیت اعتبار و تاثیرگذار دعوت می کند و کشورها و استانهای مختلف را به نمایش هنری و فرهنگی با ویژگی و غیر تجاری دعوت خواهد کرد.

نتایج این دور نمایشگاه بهتر می شود. نخستین دور نمایشگاه واردات چین ثمربخش بود و اعلام تمایل داد و ستد به 57 میلیارد و 830 میلیون دلار رسید و صحنۀ عظیمی را برای ورود کالاهای سراسر جهان به ویژه مؤسسات متوسط و کوچک به چین ایجاد کرد. به نظر نمایندۀ شرکت فوروِرک بازار چین به طور باور نکردنی جالب و بزرگ است. بازار چین یکی از بازارهای عمدۀ شرکت آنها در سراسر جهان است. در 5 سال گذشته آنها در بازار چین بسیار موفق بوده اند و در آینده با افزایش سرمایه گذاری و خط تولید، محصولات هوشمند بیشتری را تولید می کنند.

در دومین دور نمایشگاه واردات، فرصتهای جدید توسعه برای مؤسسات جهان فراهم خواهد شد. به گفتۀ میزبان این نمایشگاه، آنها به تبلیغات در داخل و خارج از کشور می پردازند و پیوسته شهرت و تاثیر نمایشگاه را افزایش خواهند داد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی