صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

راه اندازی آزمایشگاه کاربردی رسانه‌ای 5G+4K+AI

2019-05-05 18:57:28

روز یک شنبه 5 مه، مراسم رونمایی آزمایشگاه کاربردی رسانه ای 5G+4K+AI و آغاز ساخت مستند «سی سال توسعه پودونگ» توسط گروه رسانه ای چین در شهر شانگهای برگزار شد. شن های شیونگ معاون بخش تبلیغات کمیته مرکزی حزب کمونیست و رییس گروه رسانه ای چین، یینگ یونگ معاون دبیر کمیته حزب کمونیست و شهردار شانگهای از این آزمایشگاه رونمایی کرده و آغاز فیلمبرداری مستند «سی سال توسعه پودونگ» را اعلام کردند.

شن های شیونگ در سخنانی اعلام کرد: گروه رسانه ای چین پس از تاسیس در یک سال گذشته بر اساس هدفی مبنی بر ایجاد رسانه اصلی جدید و درجه یک بین المللی با نفوذ گسترده، به نوآوری، توسعه و استفاده از فناوری جدید و تلقیق فناوری های پیشرفته پرداخته و توسعه فناوری های تلفیقی 5G+4K+AI را به عنوان موتور جدید توسعه خود تلقی کرده است.

وی گفت: مستند «سی سال توسعه پودونگ» نیروی اصلاحات و درهای باز، روحیه جدید ابداع و نوآوری و دستاوردهای شگفت‌انگیز و آینده رستاخیز ملت چین را نمایان می سازد. با تماشای این مستند، مردم بیشتر می توانند با تاریخ اصلاحات و سیاست درهای باز چین و دورنمای زیبای آن در عصر جدید آشنا شوند.

یینگ یونگ شهردار شانگهای نیز اعلام کرد: شهر شانگهای با اجرای توافق نامه چارچوبی برای تعمیق همکاری راهبردی با گروه رسانه ای چین، با تمام نیرو از سازندگی و توسعه آزمایشگاه یاد شده پشتیبانی خواهد کرد.

راه اندازی آزمایشگاه کاربردی رسانه‌ای 5G+4K+AI

راه اندازی آزمایشگاه کاربردی رسانه‌ای 5G+4K+AI

راه اندازی آزمایشگاه کاربردی رسانه‌ای 5G+4K+AI

راه اندازی آزمایشگاه کاربردی رسانه‌ای 5G+4K+AI

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی