صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

دولت منطقه اداری ویژه هنگ کنگ: فعالیت های غیرقانونی جدی تظاهرات کنندگان مورد اغماض قرار نمی گیرد

2019-08-05 10:48:32

سخنگوی دولت منطقه اداری ویژه هنگ کنگ روز یک شنبه 13 مرداد/ 4 اگوست با انتشار بیانیه ای خاطر نشان کرد: فعالیت های غیرقانونی در تظاهرات اخیر با بهانه بیشتر شدن درخواست ها شدت گرفته است و تظاهرات کنندگان در مناطق مختلف به کارهای غیرقانونی از جمله حملات خشونت آمیز، حمله به پلیس و آتش افروزی می پردازند. آسیب های ناشی از رفتار آن ها بر جامعه، اقتصاد و زندگی مردم هنگ کنگ از مرز تظاهرات صلح آمیز و عقلانی فراتر رفته است. دولت و جامعه به هیچ وجه مورد اغماض قرار نمی گیرد.

دولت منطقه اداری ویژه هنگ کنگ امیدوار است که تظاهرات کنندگان ضمن ابراز درخواست های خود قوانین را رعایت و به حقوق شهروندان دیگر احترام بگذارند.

در بیانیه آمده است: هر اعتصاب دامنه دار و درگیری خشونت آمیز بر زندگی و فعالیت اقتصادی عادی شهروندان هنگ کنگ تاثیر منفی می گذارد و بیش از پیش به اقتصاد هنگ کنگ که با خطرات نزولی رو به رو است، آسیب می رساند و همچنین اطمینان جامعه جهانی و سرمایه گذاران خارجی نسبت به جامعه و اقتصاد هنگ کنگ را کاهش داده و نظم عمومی کلی، اقتصاد، معیشت مردم و اشتغالزایی هنگ کنگ را تضعیف می کند و به اقشار مختلف جامعه آسیب می رساند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی