صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

گرامیداشت هفتاد و چهارمین سالگرد پیروزی جنگ مقاومت مردم چین علیه تجاوز ژاپن و پیروزی جنگ ضد فاشیسم

2019-09-04 10:59:15

به گزارش خبرگزاری شین هوا، نشست گرامیداشت هفتاد و چهارمین سالگرد پیروزی جنگ مقاومت مردم چین علیه تجاوز ارتش ژاپن و پیروزی جنگ ضد فاشیسم روز سه شنبه 12 شهریور/ 3 سپتامبر در پکن برگزار شد. یو چوان دبیر دبیرخانه کمیته مرکزی حزب کمونیست و رییس جبهه وحدت کمیته مرکزی حزب کمونیست در این نشست شرکت کرد.

در این نشست، کارمندان از بخش جبهه وحدت کمیته مرکزی حزب کمونیست، پژوهشگاه تاریخ و اسناد مرکزی و بخش امور سیاسی از کمیته نظامی مرکزی، کهنه سربازان شرکت کننده در جنگ مقاومت با تجاوز ارتش و نمایندگانی از دانشجویان جوان به ایراد سخنرانی پرداختند و از زوایای مختلف، افتخارات بزرگ مردم چین را در دفاع از استقلال و آزادی ملی، حق حاکمیت و کرامت میهن مرور کرده و آرمان های والای خود را برای حرکت بی وقفه در مسیر توسعه صلح آمیز بیان کردند.

حدود 200 نفر از نمایندگان کهنه سربازان شرکت کننده در جنگ ضد تجاوز ارتش ژاپن به چین و وابستگان کشته شدگان در این جنگ، مسوولان از ادارات مربوط به حزب مرکزی، دولت، ارتش و نمایندگان مردمی، کمیته های مرکزی احزاب دموکراتیک، مسوولان کنفدراسیون صنعتی و تجاری سراسری، شخصیت های غیر حزبی، دوستان جهانی که برای پیروزی مقاومت مردم چین علیه تجاوز ارتش ژاپن سهم داشته اند و اقشار مختلف مردم از محافل گوناگون پایتخت در این نشست شرکت کردند.  

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی