صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

توجه نشان دادن مؤسسات چینی به توسعه کیفی

2019-09-12 16:45:47

در سال های اخیر اقتصاد چین از مرحله توسعه سریع وارد توسعه کیفی شده است. موسسات چینی پیوسته با استفاده از فناوری و تجهیزات جدید، کارایی تولید را ارتقا داده و با تولیدات مرغوب بازار خارجی را رونق داده اند.

شرکت فناوری هوشمند هوابائو واقع در شهر چوان جوئو یکی از موسسات صنایع تولیدات سنتی است که فعالیت عمده آن تولید کالاهای ورزشی است. سال گذشته، این شرکت خط تولید هوشمندی را به این مرکز انتقال داد و بیش از یک میلیون جفت کفش و محصولاتی مانند آن را تولید کرد و به بازار اروپا و آمریکا فروخت تا به به این ترتیب دریافت سفارش خارجی آن نسبت به قبل حدود 30 درصد افزایش پیدا کند. دو پی هوانگ مسوول این شرکت گفت: "راه اندازی خط تولید هوشمند به روشنی کیفیت تولیدات شرکت را ارتقاء داده است. شرکت واقعا از نوآوری علمی سود برده و درصد بهره‎وری ما به 99.9 درصد رسید. مشتریان می توانند تصور کنند که طی 5 تا 10 سال آینده، با کمک خط تولید هوشمند، ما فراورده هایی با کیفیت بالا و با قیمت با ثبات تولید می کنیم و آنان می‎توانند با ما روابط همکاری دوستانه دراز مدت برقرار کنند. ".

توسعه کیفی موسسات از نوآوری علمی جدایی ناپذیر است. شرکت سهامی "جیومو" شهر چوان جوئو در استان فوجیانگ یکی از موسسات معروف چین در زمینه تولیدات لوازم آشپزخانه و سرویس‎های بهداشتی است. "لین شائو فا" رییس هیات مدیره این شرکت گفت: تربیت نخبگان منشاء نوآوری هستند. در حال حاضر شرکت "جیومو" هر سال هزینه ای معادل 5 درصد مبلغ کل فروش خود را به تحقیقات فنی و نوآوری اختصاص می دهد و در سراسر جهان نیز 30 پژوهشگاه و بیش از 60 آزمایشگاه تاسیس کرده است که نه تنها از نوآوری محصولات پشتیبانی می‎کنند بلکه به موسسات در آشنایی با بازار خارجی کمک کرده‎اند. "لین شائو فا" در این مورد گفت: " جمع آوری نیرو های انسانی و منابع در سراسر جهان برای ایجاد پژوهشگاه و نوآوری ما سودمند است. شما باید در جهان از پژوهشگاه‎های فنی با کیفیت بهره ببرید تا بتوانید در بازار بین المللی به دنبال گسترش فعالیت خود باشید و صدای خود را به گوش مشتری برسانید. شرکت ما از مدت ها پیش توسعه کیفی و نوآوری فنی را به عنوان یک شیوه پیشگام برای توسعه در بازارهای بین المللی دنبال کرده است. هرچند که خط تولید ما در چین است اما ما می توانیم از پژوهشگاه‎ها و دفاتر خود در سراسر جهان استفاده کنیم و به اسخدام استعداد ها بپردازیم تا از نوآوری فنی و توسعه کیفی ما حمایت کنند. "

 اکنون این شرکت با استفاده از فناوری های جدید و خطوط تولید هوشمند، هزینه های خود را تا 40 درصد کاهش و میزان بهره‎وری در تولید را تا 80 درصد افزایش داده است. این شرکت در آینده با تقویت کابرد هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و نسل پنجم فناوری ارتباطی ، برتری خود از نظر قیمت را به برتری کیفی تبدیل خواهد کرد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی