صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

پخش نخستین مستند تولید مشترک کشورهای بریکس

2019-11-14 16:41:41

در جریان یازدهمین نشست سران کشورهای بریکس، مراسم پخش نخستین مستند تولید مشترک کشورهای بریکس به نام "کودک و افتخار" و مجمع تبادلات انسانی بریکس در برازیلیا برگزار شد. این برنامه بخشی مهم از برنامه های فرهنگی نشست سران بریکس بود و دفتر مطبوعاتی شورای دولتی و اداره زبان های خارجی چین همراه نهادهای برزیلی ریاست این برنامه را برعهده گرفتند.

در مراسم یاد شده، طرف چینی نظریه مهم شی جین پینگ در تقویت مبادلات و درک تمدن های مختلف را برای شرکت کنندگان معرفی و تاکید کرد، مبادلات انسانی بین کشورهای بریکس از آینده ای روشن و پتانسیل فراوان برخوردار است و این دلیلی برای سرمایه گذاری طولانی مدت و افزایش همکاری های بریکس است.

شرکت کنندگان در این مراسم نیز اعلام کردند، برگزاری مجمع تبادلات انسانی و پخش مستند تولید مشترک، تلاشی نوآورانه از مبادلات انسانی بریکس و ایجاد پیوند و تبلیغ برای درک بیشتر و دوستی مردم بریکس است. یکپارچگی تمدن های بریکس دارای نقش مثبت است؛ مردم همگی مشتاقند تا در چارچوب نشست سران بریکس، مجمع مبادلات انسانی و تولید مشترک مستند به الگوی کار هدایتی در مبادلات انسانی تبدیل شده و آن ها همگی باهم برای ساخت "ستون سوم" برای غنی شدن همکاری های کشورهای بریکس سهم خود را ادا کنند.


امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی