صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

بیش از 90 درصد فعالیت موسسات در سراسر چین غیر از استان هو بی احیاء شده است

2020-03-18 17:07:05

مِنگ وی، سخنگوی شورای پیشرفت و اصلاحات ملی چین روز سه شنبه 17 مارس (27 اسفند) در نشست خبری اعلام کرد که از آغاز ماه مارس تا کنون قیمت غلات و روغن در سراسر چین از جمله شهر وو هان و استان هو بی ثابت بوده و قیمت گوشت و سبزیجات مقداری کاهش یافته است. اکنون نرخ احیای کار موسسات چین غیر از استان هو بی به بیش از 90 در صد رسیده است.

سخنگوی کمیته پیشرفت و اصلاحات ملی چین تصریح کرد: نرخ احیاء کار برای موسسات صنعتی با درآمد سالانه بیش از 20 میلیون یوان به سرعت افزایش یافته و به غیر از استان هو بی، نرح احیاء کار در دیگر استانهای چین از 90 درصد گذشته است که این رقم در استانهای جیه جیانگ، جیانگ سو، شان دونگ، گوان شی و شهرهای شانگهای و چونگ چینگ حدود صد در صد شده است.

این مقام چینی افزود: در حال حاضر وضعیت مصرف برق بر اساس نظارت موسسات برق چین، میزان مصرف برق در صنایع تولید فولاد رنگی به سطح عادی سال گذشته رسیده؛ میزان مصرف برق در صنایع پزشکی و دارو، پتروشیمی و تولید محصولات الکترونیکی نیز به بیش از 90 درصد سطح عادی بازگشته؛ و میزان مصرف برق صنایع تولید فولاد، مکانیک و بافندگی نیز به بیش از 80 درصد سطح عادی رسیده است. تعداد قطارهای در حال حارکت در مدت زمان تعیین شده نیز به سطح عادی بر گشته و رفت و آمد فرودگاهها و بنادر و همچنین حمل و نقل آبی (دریایی و رودخانه ای) نیز عادی شده است.


امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی