صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > داخلی > متن

تأکید شی جین‎پینگ بر اهمیت فقرزدایی در بهبود کیفیت قوم مائونان چین

2020-05-20 16:26:16

شی جین‌پینگ، رئیس جمهوری خلق چین اخیراً با انتشار یک پیام مهم درباره فقرزدایی کامل در میان مردم قوم مائونان چین گفت: از شنیدن خبر رهایی کامل قوم مائونان از فقر و بهبود زندگی مردم این قوم بسیار خوشحال شدم. برای ایجاد جامعه‎ای با رفاه نسبی هیچ قومی را نمی‎توان نادیده گرفت. در سال های اخیر ، بسیاری از اقلیت های قومی یکی پس از دیگری به طور کامل از فقر رها شده‎اند که یک دستاورد مهم در امر فقرزدایی در چین به شمار می‎رود . امیدوارم که مردم فقرزدایی را به عنوان نقطه شروع جدید زندگی بهتر برای خود بدانند و همچنان تلاش کنند تا زندگی بهتری داشته باشند.


شی جین‎پینگ تأکید کرد در حال حاضر فقرزدایی چین در یک مقطع حساس برای رسید به پیروزی نهایی است و با توجه به اهمیت این مقطع، باید با اعتماد به نفس و به سختی تلاش کنیم. کمیته های حزب و دولت در همه سطوح باید قاطعانه تصمیمات و دستورهای کمیته مرکزی حزب را اجرا کنند تا تأثیرات منفی کرونا برطرف شود و با بهره‎گیری از تمام نیروها، کار سخت فقرزدایی را با موفقیت انجام دهند و هر گونه اقدامی برای رسیدن به این هدف لازم است در پیش بگیرند تا فقرزدایی به بهترین شکل انجام شود و کشور در این راه به پیروزی برسد.

قوم مائونان یکی از 28 اقلیت قومی کم جمعیت چین است. شهرستان هوان جیانگ منطقه خودمختار قوم جوانگ گوانگ شی یک از مراکز فقرزدایی کشور و تنها شهرستان خودمختار قوم مائونان چین است.


امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی