صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > بین المللی > متن

انتخاب بهترین رنگ لباس بر اساس رنگ پوست

2015-03-24 22:18:15

 

انتخاب بهترین رنگ لباس بر اساس رنگ پوست

توجه به رنگ پوست و سایز اندام برای پوشیدن رنگ های مختلف لباس، کاری عقلانی و پسندیده است، خوب طبعا شما در حال هزینه کردن برای پوشش خود هستید و چه بهتر که این هزینه در راه درستش استفاده شود.
چه بسیار انسان هایی که هزینه و توان زیادی برای لباس های خود صرف می کنند، اما در کمال تاسف، نه تنها زیباتر و پسندیده تر نمی شوند، بلکه شاید رنگ لباسشان به رنگ پوست و یا سایز اندامشان ، نیاید و لبخند تمسخر را بر لبان بعضی ها بشانند.
خوب هدف از پوشیدن لباس چیست؟ از بچگی در کتاب های درسیمان خوانده ایم که شاید اولین هدف، حفاظت از بدن است و در قدم های بعدی، زیباتر شدن، پس چه بهتر که از یکسری رمز و رموز آگاهی یابیم تا بتوانیم با چشمان باز و دقیق، لباس های خود را انتخاب کنیم.
نکته ی دیگر در انتخاب رنگ لباس، رنگ مو و رنگ چشمان شماست که بهتر است به آنها هم توجه داشته باشید.گاهی هم ممکن است که تناژهای یک رنگ باهم متفاوت باشند، همینطور رنگ پوست که مطلق نیست، ما در اینجا فقط عناوین کلی را بازگو می کنیم و اِعمال سلیقه آن با خودتان.
البته ذکر این نکته ضروری است که همیشه نمی توان از رنگ ها و مدل هایی استفاده کرد که طبق قوانین رنگ ها به شما بیاید، گاهی تنوع هم لازم است، پیشنهاد ما این است که این قوانین را برای مهمانی ها و مراسم های خاص به کار ببرید و در موارد عادی، مانند حضور در کوچه و خیابان و در محل کار، خود را از قید و بند این حرف ها آزاد کنید.
در گام بعدی می توانید با رنگ ها بازی کنید و نظر اطرافیانتان را در مورد آن جویا شوید، شاید رنگ پوست شما آن چنان خاص باشد که در هیچ قانونی نگنجد!
شاید بیشترین رنگ پوست در میان ما ایرانیان، سفید مایل به زرد و یا قهوه ای روشن می باشد، پس سعی کنید رنگ لباس هایتان، رنگ مایه های متوسط تا روشن باشد


اگر پوستتان تیره است
افرادی که پوست تیره ای دارند، معمولا رنگ چشم ها و موهای آنها هم تیره است، پس رنگ های تند و تیره مانند قرمز تیره، قهوه ای تیره، آبی تیره و یا فیروزه ای به آنها نمی آید، در عوض رنگ های سفید، آبی روشن و طوسی برای آنها فوق العاده است. پیراهن های سفید و صورتی برای لباس های مهمانی کسانی که پوست تیره ای دارند، توصیه می شود، نشان به این نشان که مانکن هایی که به عنوان مدل برای لباس عروس انتخاب می شوند، اکثرا پوست تیره ای دارند!

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی