صفحه کنونی:صفحه اصلی > خبرها > بین المللی > متن

گشایش نمایشگاه بین المللی محصولات الکترونیکی مصرفی سال 2018

2018-01-09 15:18:40

گشایش نمایشگاه بین المللی محصولات الکترونیکی مصرفی سال 2018

به گزارش رادیو بین المللی چین، نمایشگاه بین المللی محصولات الکترونیکی مصرفی سال 2018 (که به اختصار انگلیسی سی ای اِس CESنامیده می شود) سه شنبه 9 ژانویه به طور رسمی در لاس وگاس آمریکا گشایش یافت که بیش از 4000 شرکت از بیش از 150 کشور و منطقه در این نمایشگاه شرکت کردند.

سی ای اِس، به عنوان بزرگترین نمایشگاه سالانۀ جهانی در زمینه فناوری الکترونیکی مصرفی، همواره بادنما و شاخص این صنعت بوده و روند توسعۀ صعنت فناوری الکترونیکی مصرفی در سال بعد و حتی چند سال آینده را پیش بینی می کند.

روز دوشنبه به وقت محلی، انجمن فناوری مصرفی آمریکا- میزبان سی ای اس، فناوری در حوزه‌های اینترنت نسل پنجم موبایل هوشمند (جی 5)، هوش مصنوعی، توسعۀ شهرهای هوشمند و درمان دیجیتال را در فهرست روند جدید محصولات الکترونیکی مصرفی سال 2018 توصیف و تشریح کرد.

شمار زیادی از شرکتهای چینی شامل هوا وی و های سِنس در نمایشگاه بین المللی محصولات الکترونیکی مصرفی سال 2018 لاس وگاس شرکت کردند که برخی از شرکتهای علمی و فنی تازه بنیاد چین که اوایل، تنها مارکهای داخلی چین محسوب می شدند، نیز اکنون وارد سکوی بزرگ رقابتهای بین المللی شده اند.

استیو کونیگ مدیر ارشد تحقیقات بازار انجمن فناوری مصرفی آمریکا اشاره کرد: چین نه تنها ستون توسعه فناروی الکترونیکی مصرفی در جهان است بلکه یکی از مهمترین بازارهای بین المللی در این زمینه نیز محسوب می شود. بر این اساس، از سال 2015، انجمن فناروی مصرفی آمریکا در سه سال گذشته، نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی آسیا را پیوسته در شانگهای برگزار کرد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی