یوز پلنگان تیم مبارزان حرفه ای اژدهای سرخ فاتح مبارزات حرفه ای چین شدند

2016-10-23 22:25:01 CRI 国际在线

سازمان سوپر لیگ حرفه ای مبارزات آزاد چین زیر نظر انجمن ووشو چین تحت عنوان سازمان "داچنگ وویی" و با علامت اختصاری CMSL در حال حاضر بعنوان معتبر ترین سوپر لیگ حرفه ای MMA در کشور چین فعال است.

آخرین بازی این سازمان در شب 14 اکتبر 2016 در شهر تیان جین با شکوه و هیجان خاصی با حضور تماشاچیان مشتاق و قهرمانان برتر چین و همچنین تیم مبارزان حرفه‌ای سازمان جهانی اژدهای سرخ از ایران برگزار شد.

در این مبارزات خونین و نفس گیر که می شود گفت قهرمانان تراز اول از کشورهای مختلف شرکت می کنند تیم مبارزان حرفه ای اژدهای سرخ با ۴ قهرمان حضور پیدا کرد تا جدالی جذاب و دیدنی را رقم بزند.

در وزن 61 کیلوگرم رضا رضوی در ۲ راند متوالی و مبارزه ای سنگین در برابر Wu Ze از کشور چین برتر میدان بود ولی در راند سوم مبارزه را به حریف واگذار کرد و مغلوب میدان شد.در وزن 66کیلوگرم علی یوسفی قهرمان بلند آوازه ایرانی در ساندا و MMA در برابر Jiang Ze Xian در مبارزه ای نفس گیر و در سه راند متوالی پیروز میدان شد تا بار دیگر برد شیرین خود را در کشور چین تکرار کند.

در وزن 77 کیلوگرم فرزاد قادری قهرمان بلند آوازه ایران با لقب پلنگ ایرانی که در سال گذشته قهرمان قهرمانان لیگ حرفه ای چین را شکست داده بود این بار در مقابل Ku Er Ban Jiang مبارز شکست ناپذیر چینی نبردی سنگین و خونین را به نمایش گذاشت و در نهایت پیروز میدان شد.در وزن 84 کیلوگرم مجید صدیق کاپیتان تیم اژدهای سرخ و قهرمان سال گذشته MMA چین در حالی به مصاف حریف چینی خود Deng Chao long رفت که از نظر وزنی حریفش 6 کیلوگرم سنگین تر از او بود.

مجید صدیق در راند اول موفق شد با یک مبارزه جذاب و دیدنی و در نهایت در دقایق اولیه بازی، حریف را ناک اوت و پیروز میدان باشد.

قهرمانان این بازی ها در مصافی دیگر در شب 15 اکتبر جهت كسب سهمیه ورود به سوپرلیگ حرفه ای آسیا وارد میدان شدند. این در حالی بود که فرزاد قادری دچار شکستگی استخوان از ناحیه پشت دست شده بود و با وجود این آسیب جدی وارد میدان شد و ۲ راند متوالی با برتری کامل و تنها با یک دست اداره مبارزه را در اختیار داشت ولی متاسفانه در راند سوم مغلوب حریف شد و بازی را واگذار کرد.این در حالی بود که شجاعت و غیرت این پلنگ ایرانی از سوی مسئولین برگزاری و دیگر قهرمانان مورد تشویق قرار گرفت.

علی یوسفی قهرمان بلند آوازه و شگفتی ساز اژدهای سرخ در نبردی سخت و خونین پیروز میدان شد و جواز ورود به سوپرلیگ حرفه ای آسیا را دریافت کرد.

مجید صدیق هم علیرغم تمام توانمندیهای فنی بدلیل سنگین بودن حریف مغلوب میدان شد.

تیم مبارزان حرفه ای اژدهای سرخ زیر نظر استاد مسعود جعفری چهره معروف و نامدار هنرهای رزمی چینی در جهان و همچنین بازیگر فیلم های رزمی و اکشن هدایت میشود. این تیم متشکل از برترین های ساندا و MMA است و بزودی در سوپرلیگ آسیا حضور پیدا خواهد کرد.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی