گشایش دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

2017-02-08 11:54:07 国际在线

دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران دوشنبه 18 بهمن در مرکز بین المللی نمایشگاه تهران گشایش یافت که بیش از 400 آژانس‌های گردشگری از ایران و 21 کشور جهان از جمله چین، ترکیه، کره جنوبی، سوئیس، قزاقستان، آذربیایجان و غیره در آن حضور داشتند.

در جریان چهار روزه این نمایشگاه که موضوع اصلی آن، "ایران از دیدگاه دیگر"، در ده قرفه با مساحت 17 هزار متر مربع ویژگی‌های گردشگری ایران، منافع گردشگری در خارج از ایران و کالاهای گردشگری ایران به نمایش خواهد گذاشت.

مرتضی رحمانی موحد معاون رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران خبر داد، نمایشگاه بین المللی گردشگری امسال با افزایش تنوع منافع گردشگری ایران را بشکل 7 موضوع اصلی به سراسر جهان را معرفی می‌کند. وی گفت، درباره توسعه آینده صنایع گردشگری ایران اطمینان کامل دارم. تغییرات سیاسی جهان تاثیرات منفی بر صنایع گردشگری ایران نخواهد گذاشت چون در ایران به سراسر جهان باز است. انتظار می رود در سال 2017 ایران به مقصد گردشگری مورد علاقه مردم جهان تبیدل خواهد شد.

به دنبال خلع تحریم جامعه جهان علیه ایران، دولت ایران مایل است از طریق صنایع گردشگری اقتصاد ملی را به پیش سوق داده و نیز برنامه بازشکوفایی صنایع گردشگری با رقم بیش از 25 میلیارد دلار را آغاز کرد. تا سپتامبر سال گذشته، ایران در سال‌های گذشته بیش از 16 میلیون گردشگران خارجی را به خود جلب کرده و درآمد گردشگری به 24 میلیارد دلار را کسب کرده است. با اشاره به بازار چین، ایران برنامه دارد هر سال بیش از 1 میلیون گردشگران چینی را پذیرایی کند.


امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی