حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن

2017-02-11 16:14:14 国际在线

روز جمعه 10 فوریه برابر با 22 بهمن، میلیون‌ها نفر از مردم ایران در سراسر این کشور راهپیمایی بزرگی را به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اعتراض به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران برپا کردند.

به گزارش خبرگزاری شین‌هوا، در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب سال ۱۹۷۹ میلادی، صدها هزار نفر از مردم ایران در شهرها و استان‌های سراسر کشور به خیابان‎ها آمدند و پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی اعلام کردند.

در سال ۱۹۷۹ میلادی مردم ایران با انقلاب خود تحت رهبری آیت الله خمینی حکومت پهلوی را برانداختند و این انقلاب صفحه نوینی را در تاریخ ایران گشود.

حسن روحانی رییس جمهوری ایران طی سخنانی در میدان آزادی تهران گفت: این راهپیمایی قدرت کشور ایران را نشان داد و کسانی که مردم ایران را تهدید می‎کنند پشیمان خواهند شد.

وی افزود که این راهپیمایی هم‎چنین واکنشی است از سوی مردم ایران نسبت به تحریم‎های جدید آمریکا. روح انقلاب اسلامی در دل مردم ایران ریشه دوانده و این انقلاب شکست‎ناپذیر است.

آیت‎الله خامنه‎ای رهبرجمهوری اسلامی ایران پیشتر در پاسخ به اتهامات دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از مردم خواسته بود پاسخ این تهدیدها را در راهپیمایی ۲۲ بهمن بدهند.امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی