انفجار منزل مسکونی در اردبیل ۷ کشته بر جای گذاشت

2017-03-12 09:23:51 国际在线

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: انفجار منزل مسکونی در محله شهریار اردبیل به دلیل ساخت مواد محترقه دست ساز بوده و این حادثه تلخ سبب جان باختن ۷ نفر از همشهریان شده است.

به گزارش تلویزیون پرس تی وی ایران، ناصر عتباتی ساعاتی پیش با حضور در محل انفجار منزل مسکونی محله شهریار اظهار کرد: متاسفانه بی احتیاطی و تهیه و تولید مواد محترقه دست ساز سبب انفجار در منزل مسکونی در محله شهریار(آزارعلی) اردبیل شده که این حادثه تلخ سبب جان باختن 7 نفر از همشهریان شده است.
وی بیان کرد: این حادثه 4 نفر مصدوم نیز بر جای گذاشت که حال 3 نفر از این مصدومان مناسب بوده ولی وضعیت جسمانی یک نفر وخیم گزارش شده است.


دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل افزود: در حال حاضر نیروهای امداد و نظامی و انتظامی در محل حادثه حاضر هستند که برخی از مواد اولیه تهیه و تولید مواد محترقه دست ساز در این منزل مسکونی و زیر آوارها کشف شده است.
عتباتی گفت: بی احتیاطی و اقدام به تولید مواد محترقه دست ساز سبب وقوع این حادثه تلخ در اردبیل شد.
 

امتیاز ویدیو ها

تقویم

معرفی

غذای خوشمزه شین جیانگ

منطقه خودمختار اویغورنشین شین جیانگ واقع در شمال غربی چین است. 47 قومیت در این منطقه با مسالمت در کنار یکدیگر زندگی می کنند. عادات و رسوم گوناگون قومیت های مختلف، فرهنگی متنوع را در این منطقه پدیدار ساخته است.


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی