رسانه های ایران: کنفدراسیون فوتبال آسیا محرومیت تیمهای ایرانی را دوباره بررسی می کند

2020-01-20 16:25:21

شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا طی گفتگوی تلفنی با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ایران متعهد شد که بار دیگر تصمیم مبنی بر محرومیت میزبانی برای تیمهای ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را بررسی کند.

به گزارش خبرگزاری شین هوا، طبق گزارش رسانه های رسمی ایران در 29 دی، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ایران روز یکشنبه گفته بود: «تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا حیرت انگیز است.» وی خاطر نشان که ایران کشور امنیست و ما می توانیم امنیت مسافران سفر به ایران را تامین کنیم.

شیخ سلمان در این گفتگوی تلفنی تعهد کرد که در تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر محرومیت میزبانی برای تیمهای ایران در مسابقات لیگ قهرمانانی آسیا بازنگری کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا 27 دی پیامی به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد که طبق آن تمام مسابقات بین المللی مربوط به تیمهای فوتبال ایران در کشور ثالث بر گزار خواهد شد. در این پیام به دلایل این تصمیم اشاره نشده است.

سپاهان، استقلال، پرسپولیس و شهرخودرو مشهد، چهار باشگاه فوتبال ایران حاضر در لیگ قهرمانان آسیا سال 2020، پس از برگزاری نشستی با فدراسیون فوتبال ایران، طی نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردند که در صورتی که در تصمیم خود بازنگری نکند، به طور دستجمعی از فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا خارج خواهند شدامتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی