کارگردان ایرانی: امیدواریم همه گیری کروناویروس در دنیا هرچه زودتر پایان یابد

2020-03-25 21:11:37

تعطیلات نوروزی ایرانیان تحت تاثیر همه گیری کووید-19 قرار گرفته است. ارسطو کارگردان ایرانی نیز به مدت یک ماه در خانه مانده است. آرزوی او برای سال نو، سلامتی اعضای خانواده و پایان هرچه زودتر همه گیری کووید-19 است.

به خاطر همه گیری کووید-19، ارسطو از آستانه نوروز خود را در خانه قرنطینه کرده و به دیدن والدینش هم نرفته است. اما برای او سلامتی تک تک اعضای خانواده از هر چیزی مهم تر است.

در حال حاضر شمار مبتلایان تهران از 5000 نفر فراتر رفته است. شهر تهران نیز تعطیلی اماکنی مانند فروشگاه ها، سینماها و ورزشگاه ها را اعلام کرده و شهروندان را به ماندن در خانه و پرهیز از سفرهای غیرضروری تشویق می کند. ارسطو که به خاطر قرنطینه خانگی نمی توانست به کار خود ادامه دهد، برای سرگرمی از طریق شبکه اجتماعی واتس اپ با اعضای خانواده خود شاهنامه خوانی می کند.

عموی ارسطو به خاطر ابتلا به بیماری کووید-19 اخیرا فوت کرد. این یک خبر غم انگیز برای کل خانواده ارسطو بود. او گفت، این رویداد غم انگیز اعضای خانواده را وحشت زده کرده و حالا همه خود را در خانه قرنطینه کرده اند.

 آرزوی نوروزی ارسطو این است که مردم همه دنیا هر چه زودتر بحران ناشی از کووید-19 را پشت سر گذاشته و دوباره اعضای خانواده خود را در آغوش بگیرند و با نگرانی ها و استرس ها خداحافظی کنند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی