اظهارات ابرگزارکنندگان:
در سال های اخیر، همراه با رشد سریع اقتصاد چین، گروهی از موسسات و محصولات با کیفیت بالا ظاهر شدند، که نشانگر کیفیت چین و برخورد موسسات برتر چین هستند. این شرکت ها ضمن اجرای وظایف تولید محصولات با کیفیت بالا، چهره‌های اجتماعی و مسولیت‌شناسی خود را به مصرف کنندگان سراسر جهان نشان داده‌اند. این موسسات چینی برای ارتقای کیفیت تولیدات چین، تکمیل خدمات پس از فروش، برعهده گرفتن مسولیت، توسعه محیط زیست جهان و بهبود زندگی مردم سهم شایانی اداء کرده‌اند و نماینده چهره نسل جدید موسسات فرامرزی چین هستند که رهبر مسیر جدید توسعه برای موسسات و محصولات چین و سراسر جهان به شمار می‌روند.

فهرست برندگان

——10 برتری چین——

جایزه " شرکت برتر با بهترین برند"

EVERGRANDE

——10 برتری چین——

جایزه " شرکت برتر با بهترین محصول"

JMC

——10 برتری چین——

جایزه " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول" جایزه " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"

FXauto

——10 برتری چین——

جایزه " شرکت برتر در انجام امور خیریه"

SINOPEC

——10 برتری چین——

جایزه " شرکت برتر در تبلیغ برند"

CHANGAN

——10 برتری چین——

جایزه " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"

Haier

——10 برتری چین——

جایزه " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"

China Construction Bank

——10 برتری چین——

جایزه " شرکت برتر با خدمات عالی"

HAINAN AIRLINES

——10 برتری چین——

جایزه " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"

MENGNIU

——10 برتری چین——

جایزه " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق"

BESTURN

关闭

فهرست برندگان جایزه ها جایزه " شرکت برتر با بهترین برند"

پرفروش) جایزه "10 برند برتر چین" را به دست آورد.کیفیت محصولات، پایه برندسازی است و برند قابل اعتماد نیز نمایانگر کیفیت محصولات و ارایه خدمات است. گروه اورگرند از طریق تقویت ظرفیت ها و قابلیت هایش و با تبلیغ خود به سوی خارج، توانسته است خود را به برند شناخته شده و قدرتمند بین المللی تبدیل کند. بسیاری شخصیت‌های معروف دنیا که قصد خرید ملک در چین دارند، ابتدا پروژه‌های گروه اورگرند را انتخاب می کنند.

معرفی برندهای (مارک) مختلف

گروه اورگرند به عنوان یکی از 500 شرکت برتر جهان، در زمینه‌ امور ملکی، مالی، تندرستی، گردشگری و ورزش فعالیت دارد و با سرمایه یک تریلیون یوان، قوی‌ترین شرکت در امور ملکی و مسکن دنیا است. این شرکت در بیش از 180 شهر چین بیش از 500 پروژه در دست دارد. گروه اورگرند همواره درصدد است تا نام خود را به برند درجه یک تبدیل کند. این گروه می خواهد به این هدف برسد که هر پروژه ای که در دست آن است، بهترین پروژه است و از این طریق، خود را به برندی بین المللی تبدیل کند. در این راستا، گروه اورگرند 6000 معیار مربوط به کیفیت پروژه را تدوین کرده و ارتباطات راهبردی با 810 شرکت چینی و خارجی که در زمینه‌های خود پیشتاز هستند، برقرار کرده است. کیفیت بالا، به ازای قیمت مناسب، یکی از ویژگی‌های پروژه‌های گروه اورگرند است. این ویژگی نیز نظر مشتریان زیادی را به سوی پروژها جلب می کند و باعث مجعزه‌های فراوان در فروش مسکن شده است. ارزش برند اورگرند 39 میلیارد و 260 میلیون یوان برآورده شده است و از لحاظ ارزش برند نیز، این گروه برای هفت سال پی در پی صدرنشین همه شرکت‌های ملکی و مسکن چین بوده است. گروه اورگرند شعار "حفاظت از برند ما همانند حفاظت از چشمان شما" را انتخاب کرده است و بر اساس این شعار، به تولید محصولات، همزمان با برندسازی پایبند است.

关闭

فهرست برندگان جایزه ها جایزه " شرکت برتر با بهترین محصول"

شرکت جیانگ لینگ موتورز در سال 1993 میلادی راه‌اندازی شد و پس از تلاش در بیش از 20 سال گذشته، این شرکت به یکی از شرکت‌های عمده خودروسازی چین تبدیل شده است، به طوری که میزان فروش این شرکت در سال‌های متوالی رشد باثباتی داشته است. علاوه بر این، شرکت جیانگ‎لینگ یک شبکه کامل فروش در سراسر چین ایجاد کرده است و خودروهای تولید آن به بیش از 80 کشور جهان صادر می‎شود. این شرکت هم‎اکنون لقب "پایگاه ملی صادرات خودرو" از آن خود کرده است و شبکه فروش و میزان فروش آن هم‎چنان در سراسر جهان گسترش می‎یابد. بازاریابی خوب، شبکه کامل فروش و خدمات سریع و کامل از جمله توانایی‌های کلیدی رقابتی این شرکت در بازار بین‌المللی به شمار می‌رود. برند این شرکت به عنوان یکی از برند‌های برجسته و مشهور در چین و حتی جهان تبدیل شده است.

معرفی برندهای (مارک) مختلف

مدل‌های خودروی جیانگ لینگ یو وینس با همکاری شرکت جیانگ لینگ موتورز و شرکت فورد موتور آمریکا تولید شده است. خودروهای Suvو mpv از مدل‌های برجسته برند یو وینس هستند. یو وینس S330 یک مدل جدید خودروی Suv است که بسیار مورد پسند جوانان قرار گرفته است. این مدل خودرو نه تنها بسیار زیباست بلکه از لحاظ کیفیت نیز از مدل‌های مشابه دیگر خودرو بهتر است. این مدل خودرو به عنوان محصولی برجسته از استاندارد‌های بین‌المللی از سوی شرکت فورد موتور تعیین شده در زمینه‌های طراحی، تحقیقات، خریداری مواد اولیه و تولید استفاده کرده و پاسخگوی تقاضای مصرف‌کنندگان چینی و به ویژه جوانان نسل جدید بوده است.

关闭

فهرست برندگان جایزه ها جایزه " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول" جایزه " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"

شرکت خودروسازی "دونگ فنگ لیو جئو" با توجه به ویژگی بازار و نیازهای مصرف‌کنندگان، محصولات با کیفیت بالا و منطبق با توسعه بازار و پاسخگو به نیازهای مشتریان را تولید می‌‎کند. این شرکت بارها توسط انجمن حفاظت از مشتریان چین به عنوان شرکت امن و ده شرکت برتر در زمینه خدمات عالی انتخاب شده است و در ماه ژانویه سال 2015 میلادی نیز در فهرست100 شرکت با برند بومی قرار گرفت. این شرکت با اصرار بر ایده آل خدمات پیشرفته و آسان، موثر و با کیفیت بالا همواره مورد ارزیابی خوب مشتریان چینی و خارجی قرار گرفته است چرا که نه تنها در بازار داخلی، بلکه در بازار خارجی نیز از شهرت بالایی و مشتریان فراوانی برخوردار است.

معرفی برندهای (مارک) مختلف

ارزش این شرکت به 7 میلیارد یوان می‎رسد و دارای بیش از 200 نوع محصول از 4 برنده معروف مانند " دونگ فنگ چنگ لونگ" است که در زمنیه خودرو های تجاری و مسافری در ردیف صدر چین قرار دارد.

关闭

فهرست برندگان جایزه ها جایزه " شرکت برتر در انجام امور خیریه"

پرفروش) برنده جایزه "10 شرکت برتر در امور عام المنفعه و خیریه چین" شد. شرکت ساینوپک از دهه 90 قرن گذشته بر اساس راهبرد "گام به سوی خارج کشور" در دیگر کشورهای دنیا به بازاریابی پرداخته و نتایج رضایت‌بخش به دست آورده است. در دهه‌های گذشته، این شرکت نه تنها در بازارهای خاورمیانه جایگاه خود را تثبیت کرده است، بلکه فعالیت خود را در عربستان سعودی به عنوان نفت‌خیز‌ترین کشور دنیا آغاز کرده و در پروژه‌های کشورهایی مانند کانادا، ایران، قزاقستان و یمن نیز حضور یافته است.

فعالیت هایشرکت ساینوپک در امور عام المنفعه و خیریه

با توجه به نیازهای شکل گرفته در مرحله عملیاتی پروژه‌ها، شرکت ساینوپک دو آموزشگاه به منظور آموزش کارگران محلی دایر کرده است. این شرکت همچنین در اجرای پروژه‌ها در خارج از کشور، به آداب و رسوم بومی احترام می گذارد و غذاخوری‌ و خوابگاه‌های جدا و نمازخانه برای کارگران بومی اختصاص می دهد. این گونه اقدامات شرکت ساینوپک مورد استقبال کارکنان محلی قرار گرفته است. به علاوه، شرکت ساینوپک در امور عام المنفعه محلی شرکت دارد. به همین منظور در صدد بهبود زندگی مردم محلی است. شرکت ساینوپک کارکنان چینی را برای شرکت در ارایه خدمات داوطلبانه در مناطق مختلف تشویق می کند. به علاوه، این شرکت به احداث تاسیسات ترابری، سیستم آبرسانی برای آب آشامیدنی، افزایش فرصت‌های آموزشی برای کودکان و جمعیت کم‌درآمد، بازسازی مناطق آسیب دیده بر اثر بلایای طبیعی و همزیستی دوستانه با مردم محلی می پردازد. شرکت ساینوپک بر رسالت "کمک به زیباسازی زندگی" و اصل توسعه پایدار و وظایف اجتماعی خود پایبنده بوده و در صدد است تا هدف شرکت را مبنی بر "تبدیل شدن به شرکت درجه یک دنیا در زمینه انرژی و پتروشیمی و جلب رضایت مردم" تحقق بخشد. در سال‌های گذشته، این شرکت ضمن تقویت ظرفیت ها و قابلیت هایش، همواره به وظایف اجتماعی خود پایبنده بوده است. در 4 سال اخیر، شرکت ساینوپک هر سال در چارچوب برنامه های عام المنفعه "عشق ما را از توقفگاه‌ها به خانه ببرید"، خدمات لازم به کارگرانی ارایه می دهد که در ایام عید بهاره با موتورسیلکت از شهرها با پیمایش صدها کیلومتر مسافت به زادگاه‌های خود باز می گردند. هر سال بیش از 5000 داوطلب این شرکت به 400 هزار نفر کارگر یادشده، خدمات ارایه می دهند. در سال های اخیر نیز این شرکت در فعالیت‌های عام المنفعه بیشتر مانند کمک هدفمند به جمعیت کم‌درآمد، کمک به مناطق تبت و استان چینگ های و اعانه برای پشتیبانی از مدارس، شرکت کرده است.

关闭

فهرست برندگان جایزه ها جایزه " شرکت برتر در تبلیغ برند"

"10 شرکت برتر در تبلیغ برند چین" را به دست آورد. شرکت خودروسازی چانگ ان علاوه بر ایجاد مراکز پژوهشی خود در کشورهایی چون ایتالیا، ژاپن، بریتانیا و آمریکا، همچنین به طور فعال در جست و جوی شرکای همکار خود در سراسر جهان است. این شرکت ضمن تشکیل کارگاه هایی با سرمایه های مشترک با خارج، چون برند فوتر چانگ ان، ایسوزی چانگ ان، مایدای چانگ ان، به طور فعال محصولات مارک چینی را به موسسات با سرمایه های مشترک تبلیغ و معرفی کرده و الگوی جدید همکاری با موسسات با سرمایه خارجی را ایجاد کرده است. در حال حاضر، این شرکت در بازارهای نوظهور، چون آسیای جنوب شرقی، قاره آمریکای جنوبی و آفریقای جنوبی پایگاه های تولید خود را ایجاد کرده است. در نمایشگاه های بین المللی خودرو، رسانه های خارجی در ارزیابی این شرکت چینی گفتند: محصولات این برند خودروسازی چینی، زیباتر از محصولات دیگر برندهای چین است. این احتمال وجود دارد که در آینده، در جاده ها و خیابان های بیشتر کشورهای خارجی، خودروهای این برند دیده شود.

معرفی برندهای (مارک) مختلف

شرکت خودروسازی چانگ ان با 154 سال قدمت، در سراسر جهان، 12 پایگاه تولید دارد. میزان سالانه تولید و فروش آن دو میلیون و 950 هزار دستگاه است. این شرکت با 90 هزار کارگر و کارمند یکی از چهار موسسه بزرگ خودروسازی چین است. این شرکت با ایجاد رکورد فروش بیش از یک میلیون دستگاه در سال، برند معروف خودروی چین به شمار می رود. شرکت چانگ ان، با پایبندی بر نوآوری و با فناوری جدید و عالی همواره برای ارتقای توان تحقیقاتی خود کوشش می کند و در سراسر جهان چارچوب تحقیقات خود را ایجاد کرده و در این زمینه در هشت سال گذشته به طور پی در پی در ردیف جلوی این صنعت قرار داشته است. این موسسه خودروسازی با تلاش خود محصولات و خدمات برتر برای مصرف کنندگان فراهم آورده و در نه سال گذشته محصولات آن پرفروش بوده است. شرکت چانگ ان وظیفه خود را هدایت فرهنگ خودرو و ایجاد رفاه برای مردم تعیین کرده و در آینده برای فراهم آوردن محصولات و خدمات عالی برای مصرف کنندگان تلاش می کند. این شرکت ضمن تلاش برای ایجاد محیط مطلوب و دورنمای توسعه برای کارگران خود، وظیفه اجتماعی بیشتر برعهده گرفته و برای ایجاد موسسه برتر خودروسازی جهان به پیش می رود.

关闭

فهرست برندگان جایزه ها جایزه " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"

گروه هایر در دهه 90 قرن بیستم راهبرد بین‌المللی شدن خود را اجرا کرده و به فعالیتش در بازارهای جهانی پرداخته است. این گروه بر اساس راهبرد خود، محصولات تولیدی اش را به بیش از 100 کشور و منطقه جهان فروخته است. همچنین، محصولات آن وارد بسیاری فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای اروپا و آمریکا شده است. این گروه، تاکنون بیش از 100 دستگاه محصول با کیفیت عالی به فروش رسانده است. در سال 2011 میلادی، برخی شرکت‌های ژاپنی و آسیای جنوب شرقی با این گروه ادغام شد. امروزه، بازار لوازم برقی جهان وارد عصر توسعه اینترنتی شده و گروه هایر با استفاده از شبکه اینترنت، توانایی رقابتی خود را تقویت بخشیده است. گروه هایر اکنون نه تنها در بازارهای اروپای شرقی و فرانسه، بلکه در بازارهای نوظهور همچون؛ پاکستان، هند و اسراییل به موفقیت‌های فراوان رسیده است، طوری که 95 درصد یخچال تولید هایر فروخته شده در بازار هند در همین کشور تولید می شود. یخچال های تولیدی در هند به بازار منطقه خاورمیانه و آفریقا نیز صادر شده است. این امر باعث شده که گروه هایر از شهرت بیشتر در جهان برخوردار شود.

معرفی برندهای (مارک) مختلف

گروه هایر در سال 1984 میلادی راه اندازی شد و در آغاز فعالیت، تنها به یخچال پرداخت. تاکنون این گروه در تولید لوازم برقی خانگی، مخابرات، محصولات اطلاع‌رسانی و دیجیتالی و لوازم خانگی فعالیت داشته و در سال های اخیر به عنوان نخستین برند لوازم بزرگ خانگی انتخاب شد. در عصر اینترنتی، الگوی گذشته توسعه اقتصادی تغییر کرده و نیز فرصت‌ها و چالش‌های جدید برای شرکت‌ها به همراه آورده است. گروه هایر با اجرای راهبرد توسعه خود با استفاده از شبکه اینترنت، به نوآوری پرداخته و اکنون از شهرت و برند جهانی در عصر جدید برخوردار است.

关闭

فهرست برندگان جایزه ها جایزه " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"

بانک سازندگی چین در سال 2016 میلادی بطور متوالی سه شعبه در کشورهای دیگر دایر کرد و به این ترتیب فعالیت‎های این موسسه در استرالیا و قاره آمریکای شمالی با دستاوردهای جدید همراه بود. پس از شصت سال توسعه، هم‌اکنون میزان سرمایه و سود این بانک چینی در ردیف برترین بانک‌های جهان قرار دارد. در سال‌های ‌‌اخیر، این بانک به تدریج با گسترش فعالیت‌ها و راه‎های ارائه خدمات در خارج از کشور برای ارتقای توان ارائه خدمات به مشتریان سراسر جهان و افزایش توان رقابتی خود در سطح بین‎المللی خود تلاش کرده است. تاکنون این بانک در مجموع 21 نهاد سطح اول را در 18 کشور و 5 قاره جهان تاسیس کرده است. هم‎چنین خدمات عالی این بانک نیز مورد تقدیر مشتریان چینی و خارجی قرار گرفته است.

معرفی برندهای (مارک) مختلف

بانک سازندگی چین در سال 1954 میلادی تاسیس شد و یک بانک تجاری سهامی است که در کل چین و جهان اعتبار و شهرت دارد و مقر آن در شهر پکن است. ارزش این بانک در بازار سهام در مقام پنجم بانکهای جهان قرار داشت. این بانک با پایبندی بر ایده "اهمیت به مشتریان و دنبال کردن بازار" از طریق نوآوری در زمینه کالاها، کانال‌ها و شیوه خدمات‌رسانی، بهترین خدمات بانکداری را برای مشتریان فراهم آورده است. این بانک ضمن حفظ برتری در زمینه ارائه خدمات سنتی بانکی، فعالیت‌های خود در زمینه بانک الکترونیک، بانک شخصی و کارت اعتباری بانکی را گسترش داده و در بازار رقابت نیز نسبت به سایر بانک‎ها برتری دارد. تاکنون این بانک 30 نهاد در سطح اول و بیش از 140 نهاد در سطوح مختلف در 28 کشور و منطقه سراسر جهان ایجاد کرده است.

关闭

فهرست برندگان جایزه ها جایزه " شرکت برتر با خدمات عالی"

گروه "اچ ان ای" که شرکت هواپیمایی هاینان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه آن است، شرکت بزرگ فرامرزی است که در طول مدت 20 سال از جزیره هاینان واقع در گوشه جنوب چین رو به خاک اصلی چین و حتی جهان کرد و پا به آن سوی مرزها گذاشته و مجعزه‌ بازرگانی را خلق کرد. در حال حاضر، بسیاری مسافران مسیرهای بین المللی، شرکت هواپیمایی هاینان ایر را انتخاب می کنند. خدمات ممتاز و محیط آرامش‌بخش هواپیماهای این شرکت توانسته است تعداد زیادی از مسافران را به سوی خود جلب کند. خدمه‌ این شرکت نیز با ارایه خدمات مشتری‌مدارانه و انعطاف‌پذیر، دل مسافران را گرم می کنند، طوری که هر مسافری که با هاینان ایر پرواز داشته، خدمات آن شرکت را مورد ستایش قرار داده است. رسیدن به برتری در رقابت‌های بازار، امری آسان نیست و شرکت هاینان ایر هیچ گاه از تقویت ظرفیت و قابلیت های خود دست برنمی دارد.

معرفی برندهای (مارک) مختلف

شرکت هاینان ایر با مسوولیت محدود که در سال 1993 تاسیس شد، برای 23 سال پی در پی هیچ مورد پرواز ناامن نداشته است. این شرکت به عنوان پویاترین و فعال‌ترین شرکت هواپیمایی چین به دنبال ارایه خدمات همه جانبه و کامل به مشتریان است. از سال 2011 میلادی نیز برای شش سال پی در پی لقب پنج‌ستاره SKYTRAX را برای خود حفظ کرده است و به دلیل نداشتن هیچ مورد حادثه هواپیمایی، در فهرست امن‌ترین شرکت‌ هواپیمایی جهان متعلق به سازمان JACDEC یعنی سازمان ارزیابی کننده داده‌های امنیت هواپیمایی آلمان و همچنین در رده پنجم دنیا و رده اول در میان رقبای چینی خود، قرار دارد.

关闭

فهرست برندگان جایزه ها جایزه " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"

در سال‌های اخیر، گروه منگ نیو، با همکاری با گروه های تولید محصولات لبنی دانمارک، فرانسه و آمریکا، پا به عرصه جهانی گذاشت. این گروه با اهمیت دادن به مصرف‌کنندگان، شیرهای خوراکی از نوع متفاوت تولید کرد که این محصولات بسیار مورد پسند مصرف‌کنندگان خارجی قرار دارد. گروه منگ نیو، همچنین در امور خیریه بسیار فعال است. طوری که برای مدارس مناطق فقیرنشین شیر خوراکی اعطا کرده و کمک‌های مالی به مناطق زلزله زده اعانه داده است. تا کنون این گروه بیش از 500 میلیون یوان به امور خیریه اختصاص داده است. این گروه همچنین در بسیاری کارهای عام المنفعه شرکت کرده و صندوق "آسمان آبی- فضای سبز" راه اندازی کرده و مصرف‌کنندگان خود را به حفاظت از محیط زیست تشویق می کند. این گروه، نمونه ای برجسته در راستای انجام وظایف اجتماعی بوده و در پشتیبانی از توسعه کشور و جامعه نقش برجسته ایفا کرده است.

معرفی برندهای (مارک) مختلف

گروه منگ نیو، یکی از بزرگ ترین شرکت‌های تولید لبنیات چین بوده و در سال 1999 میلادی به طور رسمی تاسیس شده است. تا سال 2005 میلادی، این گروه از لحاظ میزان فروش در میان شرکت‌های تولید کننده لبنیات چین، در مقام دوم قرار داشت. به ویژه آن که این گروه از لحاظ فروش شیر و بستنی در مقام نخست در چین قرار دارد. گروه منگ نیو با اهمیت دادن به مصرف‌کنندگان و پایبندی بر ایده تولید محصولات مرغوب، به تغذیه خوب و سلامت مردم توجه کرده و برای ایجاد زندگی سعادتمندانه مردم تلاش کرده است. گروه منگ نیو همچنین با همکاری راهبردی با شرکت COFCO چین و شرکت های اروپایی تولید لبنیات Danone و ArlaFoods، محصولات با کیفیت عالی جهان تولید کرده و به مصرف کنندگان چینی عرضه کرده است.

关闭

فهرست برندگان جایزه ها جایزه " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق"

شرکت خودرو سازی بسترن در سال 1953 میلادی تأسیس شده است و تاکنون بیش از 60 سال از توسعه آن می‎گذرد. این شرکت با توجه به وضعیت کنونی بازار خودرو که برندهای معروف جهان یکی پس از دیگر وارد بازار چین می‎شوند، همواره برای نوآوری و بهبود محصولات خود کوشش می‎کند. این شرکت هم‌چنین به جلب استعدادهای برتر داخلی و خارجی بسیار اهمیت می‎دهد و از طریق همکاری با موسسات داخلی، در رقابت بین‌المللی مشترک تلاش می کند.

معرفی برندهای (مارک) مختلف

این شرکت علاوه بر پایبندی به نوآوری و تحقیق و پژوهش برای ارتقای کیفیت تولیدات خود، به پرورش و مراقبت از کارگران و کارمندان خود نیز توجه می‌کند. به گفته کارکنان شرکت بسترن، این شرکت به مراقبت از کارکنان خود توجه بسیار نشان می‎دهد. کارگرانی که کارگاه‌های خارجی این شرکت کار می کنند ضمن ابراز رضایت از این موسسه می‎گویند از محیط و فضای کار این شرکت لذت می‌برند. نشان تجاری بسترن به خاطر اهمیت دادن به خودروهای با کیفیت و کارایی بالا، با هدف قرار دادن "پیشرفت مداوم"، به دنبال ارتقای کیفیت خودروهای چینی به سطحی بالاتر است. در پنج سال آینده، 6 یا 7 محصول جدید این شرکت به بازار عرضه خواهد شد. این شرکت با تعیین اهداف توسعه خود یعنی"فروش بیشتر، نشان تجاری برتر، رضایت بالاتر" همواره برای ارتقا سطح کیفی خودروها و نشان تجاری خود تلاش می‎کند.

پشتیبانی رسانه های گروهی