صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语专题 > متن

گروه هایر برنده جایزه 10 محصول برتر تولید چین در انتخابات "چین نیروی محرک جهان" شد

2017-01-09 17:45:42 China.com

روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) فعالیت انتخاب ده برتری چین موسوم به"نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت هدایت رادیو بین المللی چین بطور رسمی به پایان رسید. با پایان مراحل رای دادن مصرف‎کنندگان و ارزیابی کارشناسان کشورهای مختلف، ده جایزه از جمله "شرکت برتر با بهترین برند"، " شرکت برتر با بهترین محصول"، " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول"، " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"، " شرکت برتر در انجام امور خیریه"، " شرکت برتر در تبلیغ برند"، " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"، " شرکت برتر با خدمات عالی" ، " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"، " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق" انتخاب شدند.

گروه هایر برنده جایزه 10 محصول برتر تولید چین در انتخابات "چین نیروی محرک جهان" شد

گروه هایر با محصولات خود، از جمله دستگاه آب گرمکن، دستگاه تهویه هوا، ماشین لباس‌شویی و یخچال، با کسب 62 هزار و 130 رای کلی (9 هزار و 346 رای در زمینه نوآوری و توسعه، 9 هزار و 477 رای در زمینه امور خیریه، 9 هز ار و 423 رای در زمینه انجام وظایف اجتماعی، 15 هزار و 457 رای در عرضه خدمات عالی، 18 هزار و 427 رای در تولید محصولات پرفروش) جایزه "10 محصول برتر تولید چین" را به دست آورد.

گروه هایر در دهه 90 قرن بیستم راهبرد بین‌المللی شدن خود را اجرا کرده و به فعالیتش در بازارهای جهانی پرداخته است. این گروه بر اساس راهبرد خود، محصولات تولیدی اش را به بیش از 100 کشور و منطقه جهان فروخته است. همچنین، محصولات آن وارد بسیاری فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای اروپا و آمریکا شده است. این گروه، تاکنون بیش از 100 دستگاه محصول با کیفیت عالی به فروش رسانده است. در سال 2011 میلادی، برخی شرکت‌های ژاپنی و آسیای جنوب شرقی با این گروه ادغام شد. امروزه، بازار لوازم برقی جهان وارد عصر توسعه اینترنتی شده و گروه هایر با استفاده از شبکه اینترنت، توانایی رقابتی خود را تقویت بخشیده است. گروه هایر اکنون نه تنها در بازارهای اروپای شرقی و فرانسه، بلکه در بازارهای نوظهور همچون؛ پاکستان، هند و اسراییل به موفقیت‌های فراوان رسیده است، طوری که 95 درصد یخچال تولید هایر فروخته شده در بازار هند در همین کشور تولید می شود. یخچال های تولیدی در هند به بازار منطقه خاورمیانه و آفریقا نیز صادر شده است. این امر باعث شده که گروه هایر از شهرت بیشتر در جهان برخوردار شود.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی