صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语专题 > متن

شرکت هواپیمایی "هاینان ایر" برنده جایزه "10 شرکت برتر با بهترین خدمات چین" در انتخابات "نیروی چین محرک جهان" شد

2017-01-09 17:53:19 China.com

روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) فعالیت انتخاب ده برتری چین موسوم به"نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت هدایت رادیو بین المللی چین بطور رسمی به پایان رسید. با پایان مراحل رای دادن مصرف‎کنندگان و ارزیابی کارشناسان کشورهای مختلف، ده جایزه از جمله "شرکت برتر با بهترین برند"، " شرکت برتر با بهترین محصول"، " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول"، " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"، " شرکت برتر در انجام امور خیریه"، " شرکت برتر در تبلیغ برند"، " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"، " شرکت برتر با خدمات عالی" ، " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"، " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق" انتخاب شدند.

شرکت هواپیمایی "هاینان ایر" برنده جایزه "10 شرکت برتر با بهترین خدمات چین" در انتخابات "نیروی چین محرک جهان" شد

گروه هواپیمایی "هاینان ایر" در انتخابات "10 شرکت برتر در ارایه خدمات" با کسب 57 هزار و 865 رای کلی (9 هزار و 897 رای در زمینه نوآوری و توسعه، 9 هزار و 587 رای در زمینه امور خیریه، 8 هزار و 795 رای در زمینه انجام وظایف اجتماعی، 22 هزار و 674 رای در عرضه خدمات عالی، 6 هزار و 912 رای در تولید محصولات پرفروش) جایزه "10 شرکت برتر با بهترین خدمات چین" را به دست آورد.

گروه "اچ ان ای" که شرکت هواپیمایی هاینان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه آن است، شرکت بزرگ فرامرزی است که در طول مدت 20 سال از جزیره هاینان واقع در گوشه جنوب چین رو به خاک اصلی چین و حتی جهان کرد و پا به آن سوی مرزها گذاشته و مجعزه‌ بازرگانی را خلق کرد. در حال حاضر، بسیاری مسافران مسیرهای بین المللی، شرکت هواپیمایی هاینان ایر را انتخاب می کنند. خدمات ممتاز و محیط آرامش‌بخش هواپیماهای این شرکت توانسته است تعداد زیادی از مسافران را به سوی خود جلب کند. خدمه‌ این شرکت نیز با ارایه خدمات مشتری‌مدارانه و انعطاف‌پذیر، دل مسافران را گرم می کنند، طوری که هر مسافری که با هاینان ایر پرواز داشته، خدمات آن شرکت را مورد ستایش قرار داده است. رسیدن به برتری در رقابت‌های بازار، امری آسان نیست و شرکت هاینان ایر هیچ گاه از تقویت ظرفیت و قابلیت های خود دست برنمی دارد.

شرکت هاینان ایر با مسوولیت محدود که در سال 1993 تاسیس شد، برای 23 سال پی در پی هیچ مورد پرواز ناامن نداشته است. این شرکت به عنوان پویاترین و فعال‌ترین شرکت هواپیمایی چین به دنبال ارایه خدمات همه جانبه و کامل به مشتریان است. از سال 2011 میلادی نیز برای شش سال پی در پی لقب پنج‌ستاره SKYTRAX را برای خود حفظ کرده است و به دلیل نداشتن هیچ مورد حادثه هواپیمایی، در فهرست امن‌ترین شرکت‌ هواپیمایی جهان متعلق به سازمان JACDEC یعنی سازمان ارزیابی کننده داده‌های امنیت هواپیمایی آلمان و همچنین در رده پنجم دنیا و رده اول در میان رقبای چینی خود، قرار دارد.

فعالیت انتخاب ده شرکت برتر چین با عنوان "چین نیروی محرک جهان" یک پایگاه جدید برای هدایت مصرف‎کنندگان جهانی و توسعه شرکت‎های چینی در جهان به شمار می‌رود که پایگاه اینترنتی چین با استفاده از منابع رسانه‌ای خود در سراسر جهان تاسیس کرده است. این پایگاه شامل محصولات و خدمات مختلف در بخش‎های لوازم خانگی، خدمات مالی، خودرو، صنایع هوایی، مسکن و نفت است که با انجام نظرسنجی در میان 1 میلیارد مصرف کننده از 30 کشور جهان نظیر چین، انگلستان، آمریکا، ترکیه و ایران و با دعوت از کارشناسان معتبر از چین و جهان تاسیس شده است. هدف از این فعالیت، هدایت مصرف کنندگان سراسر جهان و کمک به شرکت‎های چینی برای فعالیت و توسعه در سراسر جهان اعلام شده است؛ به علاوه این پایگاه روند توسعه موسسات چین در سایر کشورهای را نیز جمع آوری و ارزیابی می‎کند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی