صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语专题 > متن

گروه اورگرند برنده جایزه "10 برند برتر چین" شد

2017-01-09 18:11:00 China.com

روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) فعالیت انتخاب ده برتری چین موسوم به"نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت هدایت رادیو بین المللی چین بطور رسمی به پایان رسید. با پایان مراحل رای دادن مصرف‎کنندگان و ارزیابی کارشناسان کشورهای مختلف، ده جایزه از جمله "شرکت برتر با بهترین برند"، " شرکت برتر با بهترین محصول"، " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول"، " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"، " شرکت برتر در انجام امور خیریه"، " شرکت برتر در تبلیغ برند"، " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"، " شرکت برتر با خدمات عالی" ، " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"، " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق" انتخاب شدند.

گروه اورگرند برنده جایزه "10 برند برتر چین" شد

گروه "اورگرند" در انتخابات "نیروی چین محرک جهان" با کسب 48 هزار و 240 رای کلی (9 هزار و 614 رای در زمینه نوآوری و توسعه، 9 هزار و 769 رای در زمینه امور خیریه، 9 هزار و 653 رای در زمینه انجام وظایف اجتماعی، 9 هزار و 577 رای در عرضه خدمات عالی، 9 هزار و 627 رای در تولید محصولات پرفروش) جایزه "10 برند برتر چین" را به دست آورد.

کیفیت محصولات، پایه برندسازی است و برند قابل اعتماد نیز نمایانگر کیفیت محصولات و ارایه خدمات است. گروه اورگرند از طریق تقویت ظرفیت ها و قابلیت هایش و با تبلیغ خود به سوی خارج، توانسته است خود را به برند شناخته شده و قدرتمند بین المللی تبدیل کند. بسیاری شخصیت‌های معروف دنیا که قصد خرید ملک در چین دارند، ابتدا پروژه‌های گروه اورگرند را انتخاب می کنند.

گروه اورگرند به عنوان یکی از 500 شرکت برتر جهان، در زمینه‌ امور ملکی، مالی، تندرستی، گردشگری و ورزش فعالیت دارد و با سرمایه یک تریلیون یوان، قوی‌ترین شرکت در امور ملکی و مسکن دنیا است. این شرکت در بیش از 180 شهر چین بیش از 500 پروژه در دست دارد. گروه اورگرند همواره درصدد است تا نام خود را به برند درجه یک تبدیل کند. این گروه می خواهد به این هدف برسد که هر پروژه ای که در دست آن است، بهترین پروژه است و از این طریق، خود را به برندی بین المللی تبدیل کند. در این راستا، گروه اورگرند 6000 معیار مربوط به کیفیت پروژه را تدوین کرده و ارتباطات راهبردی با 810 شرکت چینی و خارجی که در زمینه‌های خود پیشتاز هستند، برقرار کرده است. کیفیت بالا، به ازای قیمت مناسب، یکی از ویژگی‌های پروژه‌های گروه اورگرند است. این ویژگی نیز نظر مشتریان زیادی را به سوی پروژها جلب می کند و باعث مجعزه‌های فراوان در فروش مسکن شده است. ارزش برند اورگرند 39 میلیارد و 260 میلیون یوان برآورده شده است و از لحاظ ارزش برند نیز، این گروه برای هفت سال پی در پی صدرنشین همه شرکت‌های ملکی و مسکن چین بوده است.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی