صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语专题 > متن

شرکت جیانگ لینگ موتورز برنده جایزه «10 شرکت برتر با بهترین محصول» در انتخابات "حرکت چین نیروی محرک جهان"

2017-01-09 18:25:35 China.com

روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) فعالیت انتخاب ده برتری چین موسوم به"نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت هدایت رادیو بین المللی چین بطور رسمی به پایان رسید. با پایان مراحل رای دادن مصرف‎کنندگان و ارزیابی کارشناسان کشورهای مختلف، ده جایزه از جمله "شرکت برتر با بهترین برند"، " شرکت برتر با بهترین محصول"، " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول"، " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"، " شرکت برتر در انجام امور خیریه"، " شرکت برتر در تبلیغ برند"، " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"، " شرکت برتر با خدمات عالی" ، " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"، " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق" انتخاب شدند.

شرکت جیانگ لینگ موتورز برنده جایزه «10 شرکت برتر با بهترین محصول» در انتخابات "حرکت چین نیروی محرک جهان"

شرکت خودروسازی جیانگ لینگ موتورز در این انتخابات با خودروی جیانگ لینگ یو وینس (jiangling yu wins) و در مجموع با کسب 60 هزار و 972 رای (11 هزار و 678 رای در زمینه نوآوری و توسعه، 11 هزار و 895 رای در زمینه امور خیریه، 12 هزار و 778 رای در زمینه انجام وظایف اجتماعی، 10 هزار و 877 رای در عرضه خدمات عالی، 13 هزار و 804 رای در تولید محصولات پرفروش) برنده جایزه "شرکت برتر با بهترین محصول" شد.

شرکت جیانگ لینگ موتورز در سال 1993 میلادی راه‌اندازی شد و پس از تلاش در بیش از 20 سال گذشته، این شرکت به یکی از شرکت‌های عمده خودروسازی چین تبدیل شده است، به طوری که میزان فروش این شرکت در سال‌های متوالی رشد باثباتی داشته است. علاوه بر این، شرکت جیانگ‎لینگ یک شبکه کامل فروش در سراسر چین ایجاد کرده است و خودروهای تولید آن به بیش از 80 کشور جهان صادر می‎شود. این شرکت هم‎اکنون لقب "پایگاه ملی صادرات خودرو" از آن خود کرده است و شبکه فروش و میزان فروش آن هم‎چنان در سراسر جهان گسترش می‎یابد. بازاریابی خوب، شبکه کامل فروش و خدمات سریع و کامل از جمله توانایی‌های کلیدی رقابتی این شرکت در بازار بین‌المللی به شمار می‌رود. برند این شرکت به عنوان یکی از برند‌های برجسته و مشهور در چین و حتی جهان تبدیل شده است.

مدل‌های خودروی جیانگ لینگ یو وینس با همکاری شرکت جیانگ لینگ موتورز و شرکت فورد موتور آمریکا تولید شده است. خودروهای Suvو mpv از مدل‌های برجسته برند یو وینس هستند. یو وینس S330 یک مدل جدید خودروی Suv است که بسیار مورد پسند جوانان قرار گرفته است. این مدل خودرو نه تنها بسیار زیباست بلکه از لحاظ کیفیت نیز از مدل‌های مشابه دیگر خودرو بهتر است. این مدل خودرو به عنوان محصولی برجسته از استاندارد‌های بین‌المللی از سوی شرکت فورد موتور تعیین شده در زمینه‌های طراحی، تحقیقات، خریداری مواد اولیه و تولید استفاده کرده و پاسخگوی تقاضای مصرف‌کنندگان چینی و به ویژه جوانان نسل جدید بوده است.

فعالیت انتخاب ده شرکت برتر چین با عنوان "چین نیروی محرک جهان" یک پایگاه جدید برای هدایت مصرف‎کنندگان جهانی و توسعه شرکت‎های چینی در جهان به شمار می‌رود که پایگاه اینترنتی چین با استفاده از منابع رسانه‌ای خود در سراسر جهان تاسیس کرده است. این پایگاه شامل محصولات و خدمات مختلف در بخش‎های لوازم خانگی، خدمات مالی، خودرو، صنایع هوایی، مسکن و نفت است که با انجام نظرسنجی در میان 1 میلیارد مصرف کننده از 30 کشور جهان نظیر چین، انگلستان، آمریکا، ترکیه و ایران و با دعوت از کارشناسان معتبر از چین و جهان تاسیس شده است. هدف از این فعالیت، هدایت مصرف کنندگان سراسر جهان و کمک به شرکت‎های چینی برای فعالیت و توسعه در سراسر جهان اعلام شده است؛ به علاوه این پایگاه روند توسعه موسسات چین در سایر کشورهای را نیز جمع آوری و ارزیابی می‎کند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی