صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语专题 > متن

گروه خودروسازی بسترن برنده جایزه «10 محصول نوآورانه تولید چین» در انتخابات "نیروی چین محرک جهان" شد

2017-01-09 19:54:38 China.com

روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) فعالیت انتخاب ده برتری چین موسوم به"نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت هدایت رادیو بین المللی چین بطور رسمی به پایان رسید. با پایان مراحل رای دادن مصرف‎کنندگان و ارزیابی کارشناسان کشورهای مختلف، ده جایزه از جمله "شرکت برتر با بهترین برند"، " شرکت برتر با بهترین محصول"، " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول"، " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"، " شرکت برتر در انجام امور خیریه"، " شرکت برتر در تبلیغ برند"، " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"، " شرکت برتر با خدمات عالی" ، " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"، " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق" انتخاب شدند.

در این انتخابات گروه خودروسازی بسترن به خاطر نشان تجاری و یکی از محصول خود به نام اکس 40 و در مجموع با کسب 45 هزار و 21 رای (18 هزار و 775 رای در زمینه نوآوری و توسعه، 5 هزار و 552 رای در زمینه امور خیریه، 5 هز ار و 604 رای در زمینه انجام وظایف اجتماعی، 5

هزار و 328 رای در عرضه خدمات عالی، 9 هزار و762 رای در زمینه تولید محصولات پرفروش) جایزه "10 محصول برتر نوآورانه تولید چین" را به دست آورد.

گروه خودروسازی بسترن برنده جایزه «10 محصول نوآورانه تولید چین» در انتخابات "نیروی چین محرک جهان" شد

شرکت خودرو سازی بسترن در سال 1953 میلادی تأسیس شده است و تاکنون بیش از 60 سال از توسعه آن می‎گذرد. این شرکت با توجه به وضعیت کنونی بازار خودرو که برندهای معروف جهان یکی پس از دیگر وارد بازار چین می‎شوند، همواره برای نوآوری و بهبود محصولات خود کوشش می‎کند. این شرکت هم‌چنین به جلب استعدادهای برتر داخلی و خارجی بسیار اهمیت می‎دهد و از طریق همکاری با موسسات داخلی، در رقابت بین‌المللی مشترک تلاش می کند.

این شرکت علاوه بر پایبندی به نوآوری و تحقیق و پژوهش برای ارتقای کیفیت تولیدات خود، به پرورش و مراقبت از کارگران و کارمندان خود نیز توجه می‌کند. به گفته کارکنان شرکت بسترن، این شرکت به مراقبت از کارکنان خود توجه بسیار نشان می‎دهد. کارگرانی که کارگاه‌های خارجی این شرکت کار می کنند ضمن ابراز رضایت از این موسسه می‎گویند از محیط و فضای کار این شرکت لذت می‌برند.

نشان تجاری بسترن به خاطر اهمیت دادن به خودروهای با کیفیت و کارایی بالا، با هدف قرار دادن "پیشرفت مداوم"، به دنبال ارتقای کیفیت خودروهای چینی به سطحی بالاتر است. در پنج سال آینده، 6 یا 7 محصول جدید این شرکت به بازار عرضه خواهد شد. این شرکت با تعیین اهداف توسعه خود یعنی"فروش بیشتر، نشان تجاری برتر، رضایت بالاتر" همواره برای ارتقا سطح کیفی خودروها و نشان تجاری خود تلاش می‎کند.

فعالیت انتخاب ده شرکت برتر چین با عنوان "چین نیروی محرک جهان" یک پایگاه جدید برای هدایت مصرف‎کنندگان جهانی و توسعه شرکت‎های چینی در جهان به شمار می‌رود که پایگاه اینترنتی چین با استفاده از منابع رسانه‌ای خود در سراسر جهان تاسیس کرده است. این پایگاه شامل محصولات و خدمات مختلف در بخش‎های لوازم خانگی، خدمات مالی، خودرو، صنایع هوایی، مسکن و نفت است که با انجام نظرسنجی در میان 1 میلیارد مصرف کننده از 30 کشور جهان نظیر چین، انگلستان، آمریکا، ترکیه و ایران و با دعوت از کارشناسان معتبر از چین و جهان تاسیس شده است. هدف از این فعالیت، هدایت مصرف کنندگان سراسر جهان و کمک به شرکت‎های چینی برای فعالیت و توسعه در سراسر جهان اعلام شده است؛ به علاوه این پایگاه روند توسعه موسسات چین در سایر کشورهای را نیز جمع آوری و ارزیابی می‎کند.


امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی