صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语专题 > متن

شرکت خودروسازی چانگ ان برنده جایزه "10 شرکت برتر در تبلیغ برند چین» در انتخابات "نیروی چین محرک جهان" شد

2017-01-09 19:52:39 China.com

روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) فعالیت انتخاب ده برتری چین موسوم به"نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت هدایت رادیو بین المللی چین بطور رسمی به پایان رسید. با پایان مراحل رای دادن مصرف‎کنندگان و ارزیابی کارشناسان کشورهای مختلف، ده جایزه از جمله "شرکت برتر با بهترین برند"، " شرکت برتر با بهترین محصول"، " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول"، " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"، " شرکت برتر در انجام امور خیریه"، " شرکت برتر در تبلیغ برند"، " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"، " شرکت برتر با خدمات عالی" ، " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"، " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق" انتخاب شدند.

شرکت خودروسازی چانگ ان برنده جایزه "10 شرکت برتر در تبلیغ برند چین» در انتخابات "نیروی چین محرک جهان" شد

گروه خودروسازی چانگ ان در این انتخابات با کسب 55 هزار و 837 رای کلی (10 هزار و 175 رای در زمینه نوآوری و توسعه، 9 هزار و 939 رای در زمینه امور خیریه، 11 هز ار و 311 رای در زمینه انجام وظایف اجتماعی، 10 هزار و 153 رای در عرضه خدمات عالی، 14 هزار و 259 رای در تولید محصولات پرفروش) جایزه "10 شرکت برتر در تبلیغ برند چین" را به دست آورد.

شرکت خودروسازی چانگ ان علاوه بر ایجاد مراکز پژوهشی خود در کشورهایی چون ایتالیا، ژاپن، بریتانیا و آمریکا، همچنین به طور فعال در جست و جوی شرکای همکار خود در سراسر جهان است. این شرکت ضمن تشکیل کارگاه هایی با سرمایه های مشترک با خارج، چون برند فوتر چانگ ان، ایسوزی چانگ ان، مایدای چانگ ان، به طور فعال محصولات مارک چینی را به موسسات با سرمایه های مشترک تبلیغ و معرفی کرده و الگوی جدید همکاری با موسسات با سرمایه خارجی را ایجاد کرده است. در حال حاضر، این شرکت در بازارهای نوظهور، چون آسیای جنوب شرقی، قاره آمریکای جنوبی و آفریقای جنوبی پایگاه های تولید خود را ایجاد کرده است. در نمایشگاه های بین المللی خودرو، رسانه های خارجی در ارزیابی این شرکت چینی گفتند: محصولات این برند خودروسازی چینی، زیباتر از محصولات دیگر برندهای چین است. این احتمال وجود دارد که در آینده، در جاده ها و خیابان های بیشتر کشورهای خارجی، خودروهای این برند دیده شود.

شرکت خودروسازی چانگ ان با 154 سال قدمت، در سراسر جهان، 12 پایگاه تولید دارد. میزان سالانه تولید و فروش آن دو میلیون و 950 هزار دستگاه است. این شرکت با 90 هزار کارگر و کارمند یکی از چهار موسسه بزرگ خودروسازی چین است. این شرکت با ایجاد رکورد فروش بیش از یک میلیون دستگاه در سال، برند معروف خودروی چین به شمار می رود. شرکت چانگ ان، با پایبندی بر نوآوری و با فناوری جدید و عالی همواره برای ارتقای توان تحقیقاتی خود کوشش می کند و در سراسر جهان چارچوب تحقیقات خود را ایجاد کرده و در این زمینه در هشت سال گذشته به طور پی در پی در ردیف جلوی این صنعت قرار داشته است. این موسسه خودروسازی با تلاش خود محصولات و خدمات برتر برای مصرف کنندگان فراهم آورده و در نه سال گذشته محصولات آن پرفروش بوده است. شرکت چانگ ان وظیفه خود را هدایت فرهنگ خودرو و ایجاد رفاه برای مردم تعیین کرده و در آینده برای فراهم آوردن محصولات و خدمات عالی برای مصرف کنندگان تلاش می کند. این شرکت ضمن تلاش برای ایجاد محیط مطلوب و دورنمای توسعه برای کارگران خود، وظیفه اجتماعی بیشتر برعهده گرفته و برای ایجاد موسسه برتر خودروسازی جهان به پیش می رود.

فعالیت انتخاب ده شرکت برتر چین با عنوان "چین نیروی محرک جهان" یک پایگاه جدید برای هدایت مصرف‎کنندگان جهانی و توسعه شرکت‎های چینی در جهان به شمار می‌رود که پایگاه اینترنتی چین با استفاده از منابع رسانه‌ای خود در سراسر جهان تاسیس کرده است. این پایگاه شامل محصولات و خدمات مختلف در بخش‎های لوازم خانگی، خدمات مالی، خودرو، صنایع هوایی، مسکن و نفت است که با انجام نظرسنجی در میان 1 میلیارد مصرف کننده از 30 کشور جهان نظیر چین، انگلستان، آمریکا، ترکیه و ایران و با دعوت از کارشناسان معتبر از چین و جهان تاسیس شده است. هدف از این فعالیت، هدایت مصرف کنندگان سراسر جهان و کمک به شرکت‎های چینی برای فعالیت و توسعه در سراسر جهان اعلام شده است؛ به علاوه این پایگاه روند توسعه موسسات چین در سایر کشورهای را نیز جمع آوری و ارزیابی می‎کند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی