صفحه کنونی:صفحه اصلی > 波斯语专题 > متن

بانک سازندگی چین برنده جایزه 10 نهاد برتر توسعه و نوآوری چین در انتخابات "چین نیروی محرک جهان" شد

2017-01-10 09:23:19 China.com

روز نهم ژانویه سال 2017 (برابر با 18 دی سال 1395) فعالیت انتخاب ده برتری چین موسوم به"نیروی چین محرک جهان" به ابتکار پایگاه اینترنتی چاینا و تحت هدایت رادیو بین المللی چین بطور رسمی به پایان رسید. با پایان مراحل رای دادن مصرف‎کنندگان و ارزیابی کارشناسان کشورهای مختلف، ده جایزه از جمله "شرکت برتر با بهترین برند"، " شرکت برتر با بهترین محصول"، " شرکت برتر با پرفروش ترین محصول"، " شرکت برتر با بهترین کیفیت محصول"، " شرکت برتر در انجام امور خیریه"، " شرکت برتر در تبلیغ برند"، " شرکت برتر در نوآوری و توسعه"، " شرکت برتر با خدمات عالی" ، " شرکت برتر در انجام وظایف اجتماعی"، " شرکت برتر با بهترین محصول خلاق" انتخاب شدند.

بانک سازندگی چین برنده جایزه 10 نهاد برتر توسعه و نوآوری چین در انتخابات "چین نیروی محرک جهان" شد

بانک سازندگی چین در انتخاب ده نهاد برتری چین موسوم به " چین نیروی محرک جهان" در مجموع با کسب 53 هزار و567 رای (19هزار و 854 رای در زمینه نوآوری و توسعه، 9 هزار و 651 رای در زمینه امور خیریه، 7هزار و 854 رای در زمینه انجام وظایف اجتماعی، 9 هزار و 250 رای در عرضه خدمات عالی، 6 هزار و 958 رای در تولید محصولات پرفروش) برنده جایزه "نوآوری و توسعه چین" شد.

بانک سازندگی چین در سال 2016 میلادی بطور متوالی سه شعبه در کشورهای دیگر دایر کرد و به این ترتیب فعالیت‎های این موسسه در استرالیا و قاره آمریکای شمالی با دستاوردهای جدید همراه بود. پس از شصت سال توسعه، هم‌اکنون میزان سرمایه و سود این بانک چینی در ردیف برترین بانک‌های جهان قرار دارد. در سال‌های ‌‌اخیر، این بانک به تدریج با گسترش فعالیت‌ها و راه‎های ارائه خدمات در خارج از کشور برای ارتقای توان ارائه خدمات به مشتریان سراسر جهان و افزایش توان رقابتی خود در سطح بین‎المللی خود تلاش کرده است. تاکنون این بانک در مجموع 21 نهاد سطح اول را در 18 کشور و 5 قاره جهان تاسیس کرده است. هم‎چنین خدمات عالی این بانک نیز مورد تقدیر مشتریان چینی و خارجی قرار گرفته است.

بانک سازندگی چین در سال 1954 میلادی تاسیس شد و یک بانک تجاری سهامی است که در کل چین و جهان اعتبار و شهرت دارد و مقر آن در شهر پکن است. ارزش این بانک در بازار سهام در مقام پنجم بانکهای جهان قرار داشت. این بانک با پایبندی بر ایده "اهمیت به مشتریان و دنبال کردن بازار" از طریق نوآوری در زمینه کالاها، کانال‌ها و شیوه خدمات‌رسانی، بهترین خدمات بانکداری را برای مشتریان فراهم آورده است. این بانک ضمن حفظ برتری در زمینه ارائه خدمات سنتی بانکی، فعالیت‌های خود در زمینه بانک الکترونیک، بانک شخصی و کارت اعتباری بانکی را گسترش داده و در بازار رقابت نیز نسبت به سایر بانک‎ها برتری دارد. تاکنون این بانک 30 نهاد در سطح اول و بیش از 140 نهاد در سطوح مختلف در 28 کشور و منطقه سراسر جهان ایجاد کرده است.

فعالیت انتخاب ده شرکت برتر چین با عنوان "چین نیروی محرک جهان" یک پایگاه جدید برای هدایت مصرف‎کنندگان جهانی و توسعه شرکت‎های چینی در جهان به شمار می‌رود که پایگاه اینترنتی چین با استفاده از منابع رسانه‌ای خود در سراسر جهان تاسیس کرده است. این پایگاه شامل محصولات و خدمات مختلف در بخش‎های لوازم خانگی، خدمات مالی، خودرو، صنایع هوایی، مسکن و نفت است که با انجام نظرسنجی در میان 1 میلیارد مصرف کننده از 30 کشور جهان نظیر چین، انگلستان، آمریکا، ترکیه و ایران و با دعوت از کارشناسان معتبر از چین و جهان تاسیس شده است. هدف از این فعالیت، هدایت مصرف کنندگان سراسر جهان و کمک به شرکت‎های چینی برای فعالیت و توسعه در سراسر جهان اعلام شده است؛ به علاوه این پایگاه روند توسعه موسسات چین در سایر کشورهای را نیز جمع آوری و ارزیابی می‎کند.

امتیاز ویدیو ها

تقویم


اطلاعات:
داخلی بین المللی اخبار ایران، افغانستان و تاجیکستان اقتصادی فناوری ورزشی
فرهنگی
اطلاعات فرهنگی مسلمانان علمی و بهداشتی سرگرمی ویدیو موسیقی فرهنگ چین
گردشگری
گزارش ویژه جهان امروز اطلاعات خدماتی دیگر سیمای چین
امبادلات چین و ایران
مبادلات چین و ایران رویداد مهم در تاریخ چین و ایران گزارش تصویری کارشناسان و دانشمندان نمایشگاه دستاوردها
ویدیو
ویدیو
عکس ها
تصاویر گلچین
دانشنامه چین                آموزش زبان چینی